Plat etický hacker

Vše ostatní o bezpečnosti…

Moderátoři: memphisto, Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
Martab
Moderátor / člen HW týmu
Guru Level 14
Guru Level 14
Příspěvky: 28586
Registrován: březen 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Plat etický hacker

Příspěvekod Martab » 24 črc 2019 19:05

Tak já myslím že otázka nebyla na to zda bude mít plat přesně 27 817,97kč měsíčně. Z dotazu jsem pochopil, že studuje a v podstatě se rozhoduje jakou cestou jít, má několik zájmů a neví kterému se primárně věnovat. Ano, každý máme nějaké priority a všechno se může časem měnit a dnešní doba je taková, že příjem je bohužel docela důležité kritérium a pokud stojí na rozcestí dvou cest, chápu že se chce dozvědět co nejvíce. Tedy bych ocenil, kdyby jste se vyvarovali komentářům mimo.

Já ti asi moc nepomůžu, v této oblasti netuším jaké mohou být platy, ale asi jako všude to bude silně závislé od schopností a množství odvedené práce. Nicméně zkus si najít firmy co podnikají v oboru a podívat se, zda nemají vypsané nějaká výběrová řízení a podívat se, zda tam neuvádí rozmezí platu.
i5-3350P/P8B75-M LX/Kingston DDR3 8GB/GV-N960IXOC/SS-500ET/Seagate VS35.6/Transcend SSD370-128GB/Samsung BX2250 + Dell 1909W
ThinkPad X230 - i7-3520M + Kingston Savage SSD

„Neexistuje důvod, proč by kdokoli chtěl mít doma něco jako počítač"(Ken Olsen)

Neboj se použít SZ a upozornit na své téma ;)

Přehled desktopových socketů a CPU

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23604
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Plat etický hacker

Příspěvekod ITCrowd » 24 črc 2019 19:34

Tak to gratuluji. Já jsem pochopil, že se ptá na plat etického hackera s tříletou praxí.
Rozhodně nepsal něco jako: Studuji IT a chci vědět co bude platově výhodnější - penetrační testy, nebo vývoj?
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Newedy
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 137
Registrován: červen 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Plat etický hacker

Příspěvekod Newedy » 24 črc 2019 19:58

já o zaměstnanosti moc nevím ( byl jsem zaměstnán 4 roky ) , ale myslím si že ze začátku hledej to co tě baví, kamarád šel skládat počítače do czcčka - za dvacet pět bez zkušeností, super team, mobil pc/ntb, dostavají na ozkoušení nový hračky a tak, a tohle se můžeš učit jako bokovku a pak říct " hej pracoval jsem v XYZ jako XY byl jsem tam X mám zkušenosti takový makový"
prostě můžeš jenom doufat že ti dají lepší plat. Bohužel tě seznámím s DNEŠNÍ ( nevím kdy bude až nabydeš zkušeností ) realitou, čím větší plat, tím větší Daňová skupina = odvádíš větší daně.
ale i přesto, přeji ti hodně štěstí, hodně úspěchů a ať se uživíš :) ( snad mě za to nehackneš :DD )

Uživatelský avatar
Zakk
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 713
Registrován: únor 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Plat etický hacker

Příspěvekod Zakk » 24 črc 2019 20:02

Martab píše:Tak já myslím že otázka nebyla na to zda bude mít plat přesně 27 817,97kč měsíčně. Z dotazu jsem pochopil, že studuje a v podstatě se rozhoduje jakou cestou jít, má několik zájmů a neví kterému se primárně věnovat. Ano, každý máme nějaké priority a všechno se může časem měnit a dnešní doba je taková, že příjem je bohužel docela důležité kritérium a pokud stojí na rozcestí dvou cest, chápu že se chce dozvědět co nejvíce. Tedy bych ocenil, kdyby jste se vyvarovali komentářům mimo.

hezky napsaný, taky jsem to přesně tak pochopil ( možná proto, že jsem na tom podobně).. a docela mě zaráží ty ostatní negativní reakce..

Ale já taky nic neporadím.. já bych penetračního testera dělat nechtěl, protože by mě to tolik nebavilo ( přijde mi zábavnější něco tvořit než se snažit někam nabourat). Slyšel jsem o člověku, který nedodělal školu ,kterou studuju, a šel dělat penetračního testera a má se dobře ( ale na konkrétní plat jsem se neptal).


Zpět na “Vše ostatní (bezp)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host