ICQ 6 preview - pozvánka

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Rewqa » 08 pro 2006 19:51

to je nahoda qip sem zkousel asi pred peti minutama...nelibil se mi :)..to je lepsi Miranda
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Reklama
Uživatelský avatar
NIESRA
Level 2
Level 2
Příspěvky: 231
Registrován: březen 06
Bydliště: Bílá
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod NIESRA » 09 pro 2006 18:47

Ja uz pouzivam QIP hodne dlouho a sem s nim spokojenej. ICQ se mi vubec nelibilo, Trillian byl docela dobry a Miranda trocha slabsi no. Nej ten QIP asi no :D
Intel i5 9600F, 32 Gb DDR4 3333mhz, GeForce RTX 2070, 1Tb SSD M2, 4 Tb HDD...

Uživatelský avatar
Rewqa
Moderátor
Master Level 9
Master Level 9
Příspěvky: 8114
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Rewqa » 17 pro 2006 10:16

Tak co mate nekdo?? To se vazne tady nenajde ani jedinej clovek, kterej by byl registrovanej a byl ochotnej mi poslat pozvanku? :D
ASUS TUF Gaming B550-PLUS | Ryzen 5 3600 | ASUS ROG Strix GTX 1070 OC | 16GB Crucial DDR4 | Be Quiet! Pure Power L8 500W | Corsair 230T Graphite Series
Pravidla PC-Help

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 08 dub 2007 17:38

no asi ne, jelikož tenkrát to bylo stejně hnedka fuč, během pár hodin prostě finýto, zkoušel jsem to

Uživatelský avatar
memphisto
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 21113
Registrován: září 06
Bydliště: Zlín - České Budějovice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pozdrav

Příspěvekod memphisto » 08 dub 2007 17:53

já nevím jak vy ale já nedám na QIP dopustit
PRAVIDLA PC-HELP.CZ, PRAVIDLA sekce HijackThis, HijackThis návod, Memtest, CCleaner
Logy z programu HijackThis neposílejte prosím přes SZ, ale vkládejte je do patřičné sekce. Děkuji

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 08 dub 2007 17:56

Hlavně qip je narozdíl od ICQ spyware&spol. free. :smile:

Wolf
Level 2
Level 2
Příspěvky: 166
Registrován: červen 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Wolf » 08 dub 2007 18:33

OT:
Trilliana jsem zkoušel kdysi dávno, prostě mi nesedl, už ani nevím proč.
V dobách, kdy v ČR o existenci ICQ vědělo jen pár lidí jsem používal normálně vypadající ICQ 9x-2003 nebo kolik jsou ty verze, prostě starý nepřeplácaný ICQ (myslím, že v té době ho ještě vlastnili jeho tvůrci, izraelská firma Mirabilis, která šla cestou "seriozní IM").
Pak jsem se dostal k Mirandě, v těch dobách ještě poměrně primitivnímu ale příjemnýmu prográmku (u nějž jsem setrval do dnes a nedám na něj dopustit, dokonce tvořím vlastní Miranda-Pack).
QIP jsem si nainstaloval jen ze zvědavosti, zastávám názor, že je to vykradená Miranda, nicméně ho začátečníkům doporučuji, protože všechno je lepší než ICQ"Lite".
Šrot1: MUZEUM :smile: AMD Am5x86 133MHz, MB Octek Hippo 15, ATi 3D Rage II+DVD, 128MB EDO RAM, síťovka, vypalovačka, rádiový tuner, USB, Win98SE/DOS
Šrot2: NB ASUS F5VL: Intel Core 2 Duo 2GHz, ATi Mobility Radeon X2300, 2GB RAM, HDD 250GB, Win Vista

Uživatelský avatar
James_Radlle
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 820
Registrován: únor 07
Bydliště: Far Far Away
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod James_Radlle » 08 dub 2007 18:58

Testoval jsem ICQ 6 ! a neni co co stat, ted se chystam podivat jestli uz tu 6 nevylepsili, protoze ze zacatku to byl peknej des! (Za to cekani do dvou do rana na registraci to opravdu nestalo) :lol:
Počítač: ANO! :bottle:

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 08 dub 2007 19:47

jelikož sem neměl tu čest testovat icq6 tak bych byl rád kdyby si nám mohl teda zkusit to zhodnotit když si řikal že neni o co stát, myslim to upřímě narozdíl od politiků (jenom čistá zvědavost)


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host