Jak zazálohovat celou komunikaci na Messengeru?

Jakékoliv komunikační nástroje jako Skype, ICQ, Windows messenger...ale i různé diskuze, chaty…

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Myloš
Master Level 8.5
Master Level 8.5
Příspěvky: 6990
Registrován: duben 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Jak zazálohovat celou komunikaci na Messengeru?

Příspěvekod Myloš » 05 zář 2023 01:07

Ahoj vespolek,
potřebuji zazálohovat veškerou messengerovou komunikaci s jedním člověkem tak, abych ji v případě nutnosti mohl předat orgánům činnými v trestním řízení (jsem obětí stalkingu; zatím se to dá vydržet, ale s ohledem na diagnózu stalkerky to může trvat i několik let).

Mohl bych udělat screenshoty, ale to bych se musel dostat na začátek konverzace, leč ani to se mi nedaří; znám sice textový řetězec, díky němuž se tam dostanu (
slova vůbec prvního příspěvku), ale pak se messenger zasekne a nemohu rolovat dál.

Takže:
1) Lze-li zálohovat a předat celý chat, jak? Export do txt či tak nějak asi není možný, že?
2) Nelze-li, jak se dostat na začátek chatu, abych mohl rolovat a snímat obrazovku po každém odrolování?

Dík za tipy a nápady. Hledal jsem na netu jak magor a domnívám se, že jsem většinou s to pokládat Gůůglu ty správné otázky, nicméně tady si věru nevím rady.
  • Než položíte dotaz, nejprve se ptejte strejdy Gůůgla.
  • Výňatek z pravidel fóra PC-HELP:
    • Název tématu zvolte takový, aby co nejvýstižněji charakterizoval obsah tématu.
    • Nesnažte se řešit jiný problém (i když podobný) v jednom tématu. Raději založte nové téma.
  • Mýliti se je Myloš. ;-)

Reklama
Gerete
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 300
Registrován: leden 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak zazálohovat celou komunikaci na Messengeru?

Příspěvekod Gerete » 05 zář 2023 05:10

Facebook lze požádat o veškerá data, která o tobě má. Třeba jsou součástí i konverzace. Zkusit to můžeš.

Uživatelský avatar
nixxis
Level 2
Level 2
Příspěvky: 214
Registrován: únor 14
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Jak zazálohovat celou komunikaci na Messengeru?

Příspěvekod nixxis » 05 zář 2023 10:36

Tak jak píše Gerete, mělo by to fungovat.
https://www.remote.tools/remote-work/do ... nversation

Uživatelský avatar
rhsCZ
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1359
Registrován: červen 13
Bydliště: Jedna Velká díra ve středu Evropy :D
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak zazálohovat celou komunikaci na Messengeru?

Příspěvekod rhsCZ » 06 zář 2023 12:28



„Zeptáš-li se, budeš 5 minut vypadat jako blbec. Nezeptáš-li se, budeš blbcem po celý život.“
„Mnozí z těch, co žijí, by zasluhovali smrt. A mnozí z těch, co zemřeli, by si zasloužili žít.“ - John Ronald Reuel Tolkien
„Je lepší být nenáviděn pro to, jaký jsi, než být milován pro to, co nejsi.“ - Kurt Cobain
https://rhscz.eu
https://github.com/rhsCZ

karlosll
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: červenec 12
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Jak zazálohovat celou komunikaci na Messengeru?

Příspěvekod karlosll » 07 zář 2023 15:11

Ja byl nedavno take na policii ,kteri potrebovaly konkretni messengerovou komunikaci , a smim svolenim se pripojily na nejaky udelatko , na ktery nadavaly asy pul hodiny jelikoz nemely ceskej navod a udelatko nemelo cestinu (bylo zapujcene) ale ve vysledku stahly/ziskaly co potrebovaly - sms, urcite fotky ... i ten messenger komplet... ale vse s mym svolenim a pod dohledem ze se nehrabou jinde....

Takze sy urcite poradi i u vas :)

Uživatelský avatar
HelFix
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1735
Registrován: březen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: Jak zazálohovat celou komunikaci na Messengeru?

Příspěvekod HelFix » 07 zář 2023 17:56

Když se mi zasekne scrollování, tak se jen ve scrollovani vrátim trochu zpátky a pak zase nahoru a načte se obsah.


Zpět na “Komunikace na internetu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 29 hostů