Zpomaluje se mi PC (vyřešeno)

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 01 lis 2006 12:18

Už jsem to někde tady psal, že běžně stahuju, vypaluju a přitom ještě sleduju třeba film, nebo muziku. To vše se dá zvládnout v běžném režimu a není to až taková zátěž na procesor. Ty ale píšeš o vypalování na dvou mechanikách najednou? Tady si nejsem jistý, jestli to zvládne vypalovací program.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 01 lis 2006 13:35

Vypalování najednou na dvou vypalovačkách? Někdy se nesnesou ani dvě vypalovačky při startu systému na jedné kšandě. A při vypalování by musely běžet dva vypalovací programy, že by jeden program uměl najednou vypalovat na dvou vypalovačkách a na každé něco jiného, jsem ještě neslyšel.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 01 lis 2006 23:53

Chlapci načtu 2* Nero expres na každém jinou mechaniku akorát je na pomalejší rychlost protože ten datový tok nelze hnát do nekonečna a normálně mi to prošlo včetně následné kontroly dat tam se ovšem obě mechaniky hádají nelze zde omezit rychlost kontroly. Prozatím takto šetřím cca 1/3 času oproti postupnému vypalování Mam obě vypalovačky zapojené na secondari IDE se 40ti žilovou kšandou LG 4167B firmware version DL13 jako primari slave a GSA H10N Firmware version JL10 jako secondari slave. Instalaci sem prováděl tak že jsem nejprve odebral vše co bylo na secondari IDE provedl výměnu čtečky CD od Mitsumi za GSA H10N kde mi to pořát pouřívalo (před výměnou) protokol PIO zapnul nechal nainstalovat ovladače a celé překontroloval LG ODD auto firmware update.
Akorát při prvním zapnutí sem zapoměl přendat switch u tý nový na secondary na druhý pokus už sem jí načetl a pak ještě kontrola FW.

Původní konfiguraci najdete http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=4707&highlight= a to i s fotkama střev
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 04 lis 2006 21:51

Chtěl bych tímto poděkovat všem kteří se ůčastnily tohoto tématu. Enormní zatížení procesoru a disku zřejmě způsobuje pouze jeden torrent když je vypnutý je celé stahování,zátěž CPU,zátěž HD v pohodě a to i když vytížím linku na plnou zátěž. Ale to už budu konzultovat v novém tématu.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 34 hostů