Padání compu při windows media pl.

Místo pro vaše HiJackThis logy a logy z dalších programů…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Padání compu při windows media pl.

Příspěvekod alias75 » 01 dub 2006 11:24

Začalo mě to dělat při současném spuštění programu Ekonom (program pro účetní) a playeru.Ekonom jsem odinstaloval ,ale dělá to dál.Naskočí modrá obrazovka s upozorněním na zkontrolování nainstalovaného softiku,ale nic nového jsem neinstaloval.Pak restartne comp a zase to jede.Pro jistotu jsem vyjel log jestli tam někdo něco nenajde.

Logfile of HijackThis v1.99.1
Scan saved at 11:19:16, on 1.4.2006
Platform: Windows XP SP2 (WinNT 5.01.2600)
MSIE: Internet Explorer v6.00 SP2 (6.00.2900.2180)

Running processes:
C:\WINDOWS\System32\smss.exe
C:\WINDOWS\system32\winlogon.exe
C:\WINDOWS\system32\services.exe
C:\WINDOWS\system32\lsass.exe
C:\WINDOWS\system32\svchost.exe
C:\WINDOWS\System32\svchost.exe
C:\WINDOWS\system32\spoolsv.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe
C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall 4\kpf4ss.exe
C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall 4\kpf4gui.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe
C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe
C:\WINDOWS\Explorer.EXE
C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall 4\kpf4gui.exe
C:\Program Files\Java\jre1.5.0\bin\jusched.exe
C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe
C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe
C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
C:\Program Files\CleverApp\Offline Timesheet\cot.exe
C:\WINDOWS\system32\devldr32.exe
C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe
C:\Program Files\PDF\pdfSaver\pdfSaver3.exe
C:\Program Files\SAGEM\SAGEM F@st 800-840\dslmon.exe
C:\Program Files\Samurize\Client.exe
C:\Program Files\Stardock\ObjectDock\ObjectDock.exe
C:\Program Files\Opera\Opera.exe
C:\Program Files\Java\jre1.5.0\bin\jucheck.exe
C:\Documents and Settings\ADMIN\Plocha\HijackThis.exe

R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Main,Start Page = http://www.googel.com/
R0 - HKCU\Software\Microsoft\Internet Explorer\Toolbar,LinksFolderName = Odkazy
O2 - BHO: AcroIEHlprObj Class - {06849E9F-C8D7-4D59-B87D-784B7D6BE0B3} - C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\ActiveX\AcroIEHelper.dll
O2 - BHO: (no name) - {53707962-6F74-2D53-2644-206D7942484F} - C:\PROGRA~1\SPYBOT~1\SDHelper.dll
O2 - BHO: Google Toolbar Helper - {AA58ED58-01DD-4d91-8333-CF10577473F7} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O3 - Toolbar: &Google - {2318C2B1-4965-11d4-9B18-009027A5CD4F} - c:\program files\google\googletoolbar2.dll
O4 - HKLM\..\Run: [Easy-PrintToolBox] C:\Program Files\Canon\Easy-PrintToolBox\BJPSMAIN.EXE /logon
O4 - HKLM\..\Run: [SunJavaUpdateSched] C:\Program Files\Java\jre1.5.0\bin\jusched.exe
O4 - HKLM\..\Run: [DAEMON Tools] "C:\Program Files\DAEMON Tools\daemon.exe" -lang 1033
O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k
O4 - HKLM\..\Run: [avast!] C:\PROGRA~1\ALWILS~1\Avast4\ashDisp.exe
O4 - HKCU\..\Run: [CTFMON.EXE] C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
O4 - HKCU\..\Run: [COT] C:\Program Files\CleverApp\Offline Timesheet\cot.exe
O4 - HKCU\..\Run: [Skype] "C:\Program Files\Skype\Phone\Skype.exe" /nosplash /minimized
O4 - HKCU\..\Run: [pdfSaver3] "C:\Program Files\PDF\pdfSaver\pdfSaver3.exe"
O4 - Startup: Client email.lnk = C:\Program Files\Samurize\Client.exe
O4 - Startup: OpenOffice.org 2.0.lnk.disabled
O4 - Startup: Stardock ObjectDock.lnk = C:\Program Files\Stardock\ObjectDock\ObjectDock.exe
O4 - Global Startup: Adobe Reader Speed Launch.lnk = C:\Program Files\Adobe\Acrobat 7.0\Reader\reader_sl.exe
O4 - Global Startup: DSLMON.lnk = C:\Program Files\SAGEM\SAGEM F@st 800-840\dslmon.exe
O8 - Extra context menu item: &Google Search - res://C:\Program Files\Google\GoogleToolbar2.dll/cmsearch.html
O8 - Extra context menu item: &Translate English Word - res://C:\Program Files\Google\GoogleToolbar2.dll/cmwordtrans.html
O8 - Extra context menu item: Backward Links - res://C:\Program Files\Google\GoogleToolbar2.dll/cmbacklinks.html
O8 - Extra context menu item: Cached Snapshot of Page - res://C:\Program Files\Google\GoogleToolbar2.dll/cmcache.html
O8 - Extra context menu item: E&xportovat do aplikace Microsoft Office Excel - res://C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\EXCEL.EXE/3000
O8 - Extra context menu item: Similar Pages - res://C:\Program Files\Google\GoogleToolbar2.dll/cmsimilar.html
O8 - Extra context menu item: Translate Page into English - res://C:\Program Files\Google\GoogleToolbar2.dll/cmtrans.html
O9 - Extra button: Zdroje informací - {92780B25-18CC-41C8-B9BE-3C9C571A8263} - C:\PROGRA~1\MICROS~2\OFFICE11\REFIEBAR.DLL
O9 - Extra button: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe
O9 - Extra 'Tools' menuitem: ICQ Lite - {B863453A-26C3-4e1f-A54D-A2CD196348E9} - C:\Program Files\ICQLite\ICQLite.exe
O16 - DPF: {17492023-C23A-453E-A040-C7C580BBF700} (Windows Genuine Advantage Validation Tool) - http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=39204
O17 - HKLM\System\CCS\Services\Tcpip\..\{7B4D68EA-1542-4976-929B-9F779FFE054B}: NameServer = 194.228.41.65 194.228.41.113
O20 - Winlogon Notify: WgaLogon - C:\WINDOWS\SYSTEM32\WgaLogon.dll
O23 - Service: avast! iAVS4 Control Service (aswUpdSv) - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\aswUpdSv.exe
O23 - Service: avast! Antivirus - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashServ.exe
O23 - Service: avast! Mail Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashMaiSv.exe" /service (file missing)
O23 - Service: avast! Web Scanner - Unknown owner - C:\Program Files\Alwil Software\Avast4\ashWebSv.exe" /service (file missing)
O23 - Service: InstallDriver Table Manager (IDriverT) - Macrovision Corporation - C:\Program Files\Common Files\InstallShield\Driver\11\Intel 32\IDriverT.exe
O23 - Service: Sunbelt Kerio Personal Firewall 4 (KPF4) - Sunbelt Software - C:\Program Files\Sunbelt Software\Personal Firewall 4\kpf4ss.exe
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Reklama
Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 01 dub 2006 11:44

V první řadě zkontroluj na Jottiscanu soubor
C:\Program Files\CleverApp\Offline Timesheet\cot.exe - jestli je špatný, tak jej v Taskmanageru zastav a zároveň fixni tento řádek:
O4 - HKCU\..\Run: [COT] C:\Program Files\CleverApp\Offline Timesheet\cot.exe

Tohle je nějaká ikonka pro vypínání OO? Máš ji schválně, nebo ne? Jestli ne, tak to fixni:
O4 - Startup: OpenOffice.org 2.0.lnk.disabled

Toto fixni v každém případě, ale je to jen kosmetická vada:
O4 - HKLM\..\Run: [KernelFaultCheck] %systemroot%\system32\dumprep 0 -k

Spíše bych tipoval na změnu některého systémového souboru působením zmiňovaných aplikací, popřípadě odchod některého souboru do pryč se zmiňovaným Ekonomem.


Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 01 dub 2006 11:51

mijaja píše:No doufám, že jsi poznal, že to píšu já. :D


Vzhledem k rychlosti odpovědi a její fundovanosti mě bylo jasné že jsi to Ty .Jinak Ekonoma jsem odinstaloval až popadání.Jdu to sjet a dám vědět.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 01 dub 2006 13:39

Aha tak nějak se to asi stalo.Dnes je den anonymů.Uvidíme vše jsem udělal a nahodil jsem windows media 10.Teprve čas ukáže jestli je to ok.Mimochodem nevíš kde bych sehnal tohle, KB911565.Na oficiální stránky woken se mě moc nechce :lol: .Je to poslední aktulizace.Nevím jestli se to dá stáhnout i někde jinde.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 01 dub 2006 13:48

No jo, ale všechny odkazy míří zase na Windows Update, takže se tomu asi nevyhneš. Ale menší záplaty můžeš také stahovat bez problémů, otázka je potom, jestli půjdou nainstalovat - zkus to.

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 01 dub 2006 14:07

mijaja píše:menší záplaty můžeš také stahovat bez problémů, otázka je potom, jestli půjdou nainstalovat - zkus to.


No jenže jde o to že jak budeš chtít stáhnou nějakou záplatku z woken tak jako první se Ti nainstaluje soubor k ověření pravosti woken.Pak teprve se ti začně stahovat a instalovat ona záplata.Alespoň tak jsem pochopil ten jejich systém.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 01 dub 2006 14:18

Ano, při stahování SPček, ale nejsi povinen ho instalovat. Jenže u malých záplat Velký Bill prohlásil, že ty budou bez omezení fungovat i bez ověření pravosti. Tobě se to odmítlo stáhnout, nebo to chtělo tu instalaci ověřovače?

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 01 dub 2006 14:29

Tam jsem měl požadavek ověření systému.Ale je to tak měsíc zpět.Pak už jsem raději moc neaktualizoval.Jednu jsem dostal od kámoše a teť je tady ta další.no nevím ještě jednou to tedy prubnu a uvidíme.Jo hele co jsem našel. http://www.sezob.cz/navody/w_navody/win ... indows.htm co tomu říkáš to by bylo řešení.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 01 dub 2006 14:35

Že ty ses mi díval do linku Důležité.... :shock:

Jenže mi to ještě nikdo nepotvrdil, že to funguje. I když dotazy na to byly, někdo si to zkusil, ale odpovědi žádné. Doufám, že budeš první pozitivně lustrovaný. :D


Zpět na “HiJackThis”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů