Obnova dat po formátu

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Tarfein
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: září 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Obnova dat po formátu

Příspěvekod Tarfein » 02 pro 2006 17:36

Proč zrovna já.... :cry: :cry: :cry:
Jednoduše- vydnal sem druhý hardisk z kompu, že mi na něj bratránek něco přehraje, u něj disk samozřejmě nejel, ve správci byl jako nečitelný. Dovezu ho domů, zapojím a to samé-nečitelný. Tak se naštvu a dám rychlý formát. Disk se sice připojil, ale pochopitelně těch 80GB pro mně důležitých dat nikde. Potřebuju je nějak obnovit? Půjde to? Jde o Seagate Barracuda U-ATA 100, naformátovaný na NTFS...

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9506
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 02 pro 2006 20:44

Když dáš do Hledání Obnova dat, vyjede na tebe 11 témat, kde se to s větším či menším úspěchem řešilo a minimálně ve dvou případech se jednalo právě o obnovu dat po formátu.

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 02 pro 2006 21:20

RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

kubi...
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod kubi... » 14 srp 2007 06:32

Mám velkej problém :mad: včera jsem po nějaké době, kdy můj starý syst. Win ME byl již v řiti, padal atp, vypálil zálohy, naformátoval HDD a šoupnul tam Win XP. Problém je v tom, že když jsem ty zalohy vypaloval, tak nějakym zahadnym zpusobem sem nevypalil jeden soubor fotek od mati z dovolene z Afriky. Prostě jsem ty fotky vypalil na rw, pak jsem tam dodatečně něco přidal, ale Nero mi to rw při tom přidávání asi přemazal, což nevím jak se mohlo stát, když jsem dal continue multisession disc, nicméně stalo se... Co byste mi poradili??? Dá se obnovit ty soubory z HDD ještě tedka? Zkoušel jsem nějake programy ze stahuj.cz ale moc se v tom nevyznám je tam toho dost. Napadá mě, jestli by nebylo lehčí se to pokusit dostat zpět z toho CD-RW nebo popřipadě ještě z foťáku, i když karta byla již zformátována (jak kdybych jim neříkal - neformátujte ten foťák dokud tam nebude novej syst. nikdo s nim nefotil ale ve foťáku je hovno)
Takže abych to shrnul, co by bylo podle vás nejlepší snažit se o obnovu dat z HDD, CD-RW nebo Flash karty z Foťáku, popř. kdybyste navrhli nějaky program, co nestojí 8000,- a funguje. Dííííííky moc :oops:

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 14 srp 2007 10:18



Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů