"polomrtvá" CD/DVD mechanika LG

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 26 říj 2006 23:33

Všechny jsem odinstaloval jejich vlastními odinstalátory a když ho nějaký neměl tak přes ovládací panely - odebrat programy. Pak vždy čištění CCleanerem+TuneUp utilities 2004. A někdy ještě Free Windows registry cleanerem,RegCleanerem nebo Ultimate process managerem. InCD v programech není. Běží mi tu proces InCDsrv.exe který tu je odjakživa a Process Explorer mi ukazuje že patří k výrobku Nero AG. Tím to asi nebude.
Teď jsem si všimnul že jsem měl v procesech tenkrát i proces jménem Nerocheck.exe nebo tak nějak. Nemůže být problém v tom že už tu není ??

Reklama
Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 27 říj 2006 01:34

Pro úplný uninstall doporučuju nějakej prográmek typu YourUninstaller, promaže registry a odstraní vetšinu stop nechtěného programu v systému, v kombinaci s regCleaner - ten umí zobrazit nové zápisy do registru a smazat je. Pokud si zkoušel různé programy na práci s CD/DVD a úplně je neodstranil, konflikt může být tam. Asi by bylo možná dobré odinstalovat všechno co máš v PC na vypalování/ripování atd., pročistit registry, manuálně promazat Program Files+v dokumentech Local settings (po unistallu smazat všechny složky těch programů) a nainstalovat znovu (čím míň, tím líp :wink: ).

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 27 říj 2006 02:54

Tak jsem nainstaloval ten 21-denní trial toho YourUninstalleru. Po odinstalovaných programech nenašel nic. Max.pár věcí v tempu. Na Céčku v program files jsem ale našel 2 složky který nejdou smazat ani ručně. Ukazuje to že jsou prázdný tak mě to netrápí. Spíš se začínám obávat jestli jsem při tom dřívějším zametání smetí omylem nezametl i hodnotu REGISTRU,KLÍČ nebo část ovladače no prostě něco,co mi teď chybí. :cry:

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 27 říj 2006 03:18

Každopádně pomůže re-install. Pokuds něco omylem smázl, doinstaluje se to.

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 27 říj 2006 13:33

Ještě můžeš odinstalovat a znovu nainstalovat program Nero, pokud jsi to již neprovedl. Pokud je v něm něco poškozeno, mělo by se to po nové instalaci opravit.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 27 říj 2006 20:17

:| Totální reinstal by byla moje smrt. :? Mám dotaz. To Nero 6 je nějaká ořezaná verze protože tu nemám Nero Showtime přehrávač. Komp jsem koupil a už to tam bylo nainstalovaný a teď jsem ho našel na nějakým CD-čku co jsem dostal s kompem. Je na něm víc programů. Zajímalo by mne když odinstaluju Nero a budu ho chtít z tohohle CD-čka znovu nainstalovat - nebude to po mně chtít aktivační číslo ? Asi jo,ne ?

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 27 říj 2006 20:20

Nejspíš ano
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 27 říj 2006 20:24

hmmmm . . . tím pádem bych o něho prišel :? to je k pos**ní :mad: :mad: :mad:

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 27 říj 2006 20:25

čísel se na netu válí...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 27 říj 2006 20:33

:| to jo ale ne každý funguje. Např. čísílko do hry CoD2 který tam mám už má asi každej a po síti si už skoro nezahraju - BAD KEYCODE . : )
A nejde zrovna o bezpečný stránky :? Párkrát jsem byl na serials.wz a trvalo mi hodně dlouho než jsem našel to co jsem hledal. Mezitím mi Norton asi 5x naznačil ať odtamtud vypadnu. :P Navíc těch verzí Nera 6 je hodně a jelikož mně zlobí poprvé tak jsem z toho trochu vedle. :?

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 27 říj 2006 20:57

Musíš mít správný číslo na správnou verzi... :lol:
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
shark1359
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 130
Registrován: srpen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod shark1359 » 27 říj 2006 21:06

. . . . . to by jeden neuhád . . . :sly:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 68 hostů