Skrytý obázek JPEG (vyřešeno)

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
zdepal
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: leden 06
Bydliště: Krnov- sev.morava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Skrytý obázek JPEG (vyřešeno)

Příspěvekod zdepal » 03 dub 2006 23:03

Zdravím všechny
Chci se zeptat na jeden problém. Měl jsem 1 obrázek v PC a jen ze zvědavosti se mě zeptala moje žena, co to udělá, když ve vlastnostech toho obrázku a podkartě obecné zadám v atributech místo archivovat zadám skrytý. Najednou mi obrázek zmizel a nikde ho nemám ani pomocí Start, hledat, soubory a složky, JPEG a najde mi to všechno možné, ale ten obr. NE. Asi se všichni smějete, ale jak ho mám najít??? Já blbec moc děkuju za radu. :o :o :o

Reklama
Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 04 dub 2006 06:08

Ovládací panely - Možnosti složky - Zobrazení - Zobrazovat skryté soubory a složky
Nebo v Total Commanderu, Konfigurace - Nastavení - Zobrazení - Zobrazovat skryté a systémové soubory

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 04 dub 2006 10:05

To co radí Jindash je trvalá změna nastavení. Pokud je znám název souboru nebo alespoň jeho část šel bych přez ...hledat v nabídce start vyhledávat obrázky,Název souboru(tady je možno použít zástupné znaky př. květ* vyhledá soubory květy..květen..květník..květa květ? vyhledá soubory květa,květy), rozšířené hledání prohledávat systémové a skryté soubory, Po vyhledání klik na soubor (obrázek bude zašedivělý) pravé tlač myši klik levým na vlastnosti odstranit zaškrtnutí skrytý a potvrdit.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.

Uživatelský avatar
zdepal
nováček
Příspěvky: 16
Registrován: leden 06
Bydliště: Krnov- sev.morava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod zdepal » 04 dub 2006 21:59

Díky za radu a pomoc---- vše je vyřešeno. HURA HURA


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 9 hostů