TVWinFast2000XP

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 07 dub 2006 11:40

Mám doma nainstalované tyto karty ve třech počítačích a běhají bez sebemenších problémů na první škrtnutí. Moc se mi nelíbí to "auto tunnini channel", skoro mi to připomíná Italskou instalaci. Matně si vzpomínám, že při instalaci karty se SW dotazuje na lokaci. Mám za to, že máme stejnou normu jako Belgie, Němci mají B, nebo D. Ale ber to spíš jako námět k dalšímu hledání, tahám to ze zaprášených koutků paměti, tak je to bez záruky.
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Reklama
Kremda
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: září 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Kremda » 10 dub 2006 14:32

Zdar chlapi, tak jsem náhodou brouzdal po internetu a našel jsem na stránkách výrobce toto sdělení:

Proč na kartách řady TV 2000XP nejde zvuk?

V 44. až 46. týdnu 2002 byly dodávány TV karty Leadtek 2000XP (včetně verze DeLuxe) pouze s podporovanou normou PAL D/K. Dá se řící, že takto bez problémů fungují s českými programy ČT1, ČT2, Nova a Prima. U ostatních a také všech zahraničních nejde zvuk nebo místo něj pouze chrčí. Celý problém je právě ve výše uvedeném omezení pouze na jedinou normu. Nyní je již problém s dodávkou vyřešen a dodávají se opět verze PAL B/G D/K. Pokud jste v uvedeném mezidobí získali právě takovouto kartu a máte s ní problémy, obraťte se na naše reklamační oddělení, kde vám ji vymění

tak si říkám, že to bude asi ten problém, který jsme tu řešili naposledy!!

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 11 dub 2006 05:59

Jestli by to fakt mělo být ono, tak to bych se po.ral. S takovou chybou bych nikdy nepočítal :evil:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 11 dub 2006 07:01

No toto. To je tech 10% problémů který nejsou mezi židlí a klávesnicí.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 24 hostů