modem nevida ani ton Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

jkr
Pohlaví: Nespecifikováno

modem nevida ani ton

Příspěvekod jkr » 21 zář 2003 19:03

Ja vul sem si pořidil Soft Modem Well PCI56-SC, po instalaci ovladačů dodaných výrobcem se mi ve správci zařízení u HSF PCI Modem Enumerator zobrazuje žlutý vykřičník s chybovou hláškou: "Zavaděč zařízení NTKERN.VXD, CONFIGMG.VXD nemohl načíst obvladač zařízení (Code 2.)"

Soubory VXD, které chyběli dle podrobností o ovladači sem ručně zkusil nakopnout z CD Win98, ale bez úspěchu, ovladače sem zkoušel ztahovat i z internetu, ale furt to samy.

Jinak ve správci zařízení mám modem u kterýho když chci do vlastností tak to píše: "Cannot read Portname from registry" a podle návodu instalace modemu bych mel nastavit Firmware na CZECH (v záložceSelect region), ale ve výběru mam pouze USA :(

Nemáte nekdo nejakej typ jak to rozchodit jinak se z tatky zblaznim, jak me furt otravuje a vycita ze nemuze na net, dekuji

Reklama
Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

přeinstalovat

Příspěvekod Rimmer » 23 zář 2003 00:54

Čauvas, tvůj modem je evidentně špatně nainstalovaný, máš opravdu tu poslední možnou verzi ovladačů??? To že jsou přímo dodané výrobcem ještě neznamená, že musí (budou) fungovat (bohužel :( ).....
Našel jsem něco tady:
http://www.joyce.cz/main.php?kat=29
tak se zkus mrknout...
S modemem to není snadné:/ Ale pokud máš rozumný operační systém, tak to jde... Co vlastně máš? Win98?
Rimms

Uživatelský avatar
sovicka2001
Level 2
Level 2
Příspěvky: 190
Registrován: duben 03
Bydliště: Praha 917
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

zkouška

Příspěvekod sovicka2001 » 23 zář 2003 19:12

Zkus modem použít v jiném počítači!

poslední varianta: když je nový a máš účet - vyreklamovat
Ahojky!
J.S.

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: modem nevida ani ton

Příspěvekod Návštěvník » 22 říj 2003 12:31

jkr píše:Ja vul sem si pořidil Soft Modem Well PCI56-SC, po instalaci ovladačů dodaných výrobcem se mi ve správci zařízení u HSF PCI Modem Enumerator zobrazuje žlutý vykřičník s chybovou hláškou: "Zavaděč zařízení NTKERN.VXD, CONFIGMG.VXD nemohl načíst obvladač zařízení (Code 2.)"

Soubory VXD, které chyběli dle podrobností o ovladači sem ručně zkusil nakopnout z CD Win98, ale bez úspěchu, ovladače sem zkoušel ztahovat i z internetu, ale furt to samy.

Jinak ve správci zařízení mám modem u kterýho když chci do vlastností tak to píše: "Cannot read Portname from registry" a podle návodu instalace modemu bych mel nastavit Firmware na CZECH (v záložceSelect region), ale ve výběru mam pouze USA :(

Nemáte nekdo nejakej typ jak to rozchodit jinak se z tatky zblaznim, jak me furt otravuje a vycita ze nemuze na net, dekuji

jjosef
Pohlaví: Nespecifikováno

  Vyřešeno

Příspěvekod jjosef » 29 říj 2003 09:45

Ovladačema to není,mám úplně stejný problém s tímto modemem,v jednom počítači chodí a v druhém ne,hlásí to samé co píše nahoře anonym

Návštěvník
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod Návštěvník » 18 pro 2003 08:52

Zdravím, i já jsem koupil tento modem. Ve WIN98 mám ty samé, výše popsané problémy. Problémy jsou způsobeny tím, že si instalátor nedokáže vytvořit COM3( jsem se dozvěděl ), ale jak mu pomoci zatím nevím. Faktem však zůstává, že pod WIN2000a XP na tom samém stroji se modem nainstaloval naprosto regulérně a chodí( dokonce muhu říci k mé maximální spokojenosti), ale pod WIN98 prostě ne. Linux jsem zatím nezkoušel.

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Linux a soft modem

Příspěvekod Rimmer » 19 pro 2003 13:19

Na Linuxu je se softwarovymi modemi problem..clovek musi mit stesti (a hodne znamou znacku), aby tam soft modem rozchodil..
tudiz tam bych tento model vubec nezkousel:)
P.S. doma mam modem ASKEY - take interni, zkousel jsem ho rozchodit pod Linuxem a svete div se...fungoval! ...musel jsem ale Linux jednou preinstalovat no a pote se mi ho uz rozchodit nepovedlo..chm, takze jak rikam, Linux + int. modem = sazka do loterie
Rimms

Uživatelský avatar
Rimmer
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1171
Registrován: březen 03
Bydliště: Červený trpaslík
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Linux a soft modem

Příspěvekod Rimmer » 19 pro 2003 13:20

Na Linuxu je se softwarovymi modemi problem..clovek musi mit stesti (a hodne znamou znacku), aby tam soft modem rozchodil..
tudiz tam bych tento model vubec nezkousel:)
P.S. doma mam modem ASKEY - take interni, zkousel jsem ho rozchodit pod Linuxem a svete div se...fungoval! ...musel jsem ale Linux jednou preinstalovat no a pote se mi ho uz rozchodit nepovedlo..chm, takze jak rikam, Linux + int. modem = sazka do loterie
Rimms


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Modem O2
    od slanecek » 11 srp 2023 22:07 » v Administrace sítě
    3
    2602
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    12 srp 2023 20:14
  • Modem ZTE H267A a bonding.
    od kasy » 02 led 2024 13:47 » v Sítě - hardware
    2
    836
    od kasy Zobrazit poslední příspěvek
    02 led 2024 15:18
  • o2 pevný internet ´´jaky modem´´?
    od Fantousek » 02 srp 2023 21:31 » v Sítě - hardware
    3
    1557
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    03 srp 2023 14:20
  • Modem ZTE H267A funguje, ale Internet stále bliká
    od Milo » 08 led 2024 16:04 » v Sítě - hardware
    2
    870
    od Milo Zobrazit poslední příspěvek
    13 led 2024 18:15

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů