Promblém s Grafickou kartou Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53585
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Promblém s Grafickou kartou

Příspěvekod petr22 » 20 bře 2021 16:18

Da se prepajet graficky procesor a VRAM moduly, protoze popraskany bezolovnaty cin je nejpravdepodobnejsi
pricina problemu.

Pokud to neumis a nema odpovidajici vybaveni (IR BGA pajeci stanice) tak je mnohem vetsi pravdepodobnost
ze kartu znicis definitivne nez ze se povede oprava.

Jde ji strcit do trouby (200 stupnu na 10 minut, vsecko co oddelat jde tak oddelat), ale jestli ma karta
slouzit jakozto predmet dolicny, tak bych s ni nic nedelal.

Muzes jeste vyzkouset live Linux z flashky, jestli se to bude chovat stejne, pripadne v jinem PC aby byla
jistota ze to nedela tvuj zdroj.

Reklama
Uživatelský avatar
atari
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3202
Registrován: říjen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Promblém s Grafickou kartou

Příspěvekod atari » 20 bře 2021 18:34

Bez znaleckého posudke s tím policie nic neudělá, a policie asi nebude utrácet za posudek. A pak je otázka, zda prodejce o tom věděl a má více takových podvodných prodejů, nebo máš zrovna ty toho peška. A pak policie nezmůže nic. Pak to je na reklamaci a klasický občansko právní spor, do kterého policie nezasahuje.

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53585
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Promblém s Grafickou kartou

Příspěvekod petr22 » 20 bře 2021 18:39

Vedel, nevedel, v obou pripadech je povinnen vratit penize a vzit si zpet kartu.

Poruseni kupni smlouvy je to v obou pripadech.

To ze nekomunikuje napovida, ze to vedel moc dobre.

Pedrossos
Level 3
Level 3
Příspěvky: 529
Registrován: červen 18
Bydliště: Brno-venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Promblém s Grafickou kartou

Příspěvekod Pedrossos » 26 bře 2021 15:37

Abych to upřesnil ještě víc, tak Petr22 má pravdu on prostě nekomunikuje. Psal jsem mu i volal a to několikrát a prostě nic. Navíc, když jsem to od něj kupoval, tak mi po prvé došla úplně jiná grafická karta a to 4GB a přitom jsem měl mít 8GB i jiná značka to byla. Jenže to jsem si řekl, že se přehmátl nebo, že se prostě spletl. Jenže, jak jde vidět, tak mě chtěl podrazit už tenkrát.
Základní deska: B450 PRO GAMING ,CPU Ryzen 7 2700,GPU Nvidia RTX 3060,Patriot Viper Steel 32GB KIT DDR4 3600Mhz CL18,Zdroj:VERO M2 600W / Case: SilentiumPC Signum SG1X TG RGB

Pedrossos
Level 3
Level 3
Příspěvky: 529
Registrován: červen 18
Bydliště: Brno-venkov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Promblém s Grafickou kartou

Příspěvekod Pedrossos » 28 bře 2021 15:19

Zdravím, tak jsem úspěšně zprovoznil tu grafickou kartu, přepastováno vyčištěno a jede, jak hodinky. Šel jsem do téhle metody protože jsem mluvil s policii a bohužel oni s tím nic neudělají, teda nezasahují, že se mám obrátit na soud. No za tu cenu co ta grafika stála to nemá smysl.
Základní deska: B450 PRO GAMING ,CPU Ryzen 7 2700,GPU Nvidia RTX 3060,Patriot Viper Steel 32GB KIT DDR4 3600Mhz CL18,Zdroj:VERO M2 600W / Case: SilentiumPC Signum SG1X TG RGB


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti