GT 710 a shader model

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

PiratCZE
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: březen 21
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

GT 710 a shader model

Příspěvekod PiratCZE » 11 bře 2021 17:21

Zdravím, mám velikou prosbu. Potřebuji poradit ohledně problému s ovladači na Gigabyte GeForce 710 GT.
Po přeinstalování OS z Win 7 na Win 10, mi grafika hlásí, že nemám pixel shader 2.0 a vyšší. Už jsem zkusil všechny možné ovladače, počínaje těmi, které dává výrobce na přiložené CD.. Ty mi navíc hlásí, že nejsou pro tento OS.. Předpokládám, že to bude nějaká prkotina, leč ani za nic na to nemohu přijít. Předtím, než-li jsem koupil GT 710, jsem měl v PC GTX 460. Her moc nehraji, potřebuji na PC spíše dělat.. Minecraft běží normálně, ale třeba WoT hlásí, že VGA nepodporuje 3d či jej má vypnuté..
Předem děkuji za případné rady!

Reklama
kanoe222
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 352
Registrován: červenec 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: GT 710 a shader model

Příspěvekod kanoe222 » 11 bře 2021 18:23

To co si tam mal predtym bola herna grafika (preto aj jej oznacenie gtx), to co tam mas teraz, je fakt iba graficke zobrazovadlo do kancelarskych pc (preto to oznacenie gt). Vykonovo bola tvoja predchadzajuca grafika asi 2-2,5x vykonnejsia ako to co mas teraz.

Tu je nieco o drivery pre win10
https://answers.microsoft.com/en-us/win ... f8e4fbe1ef
Naposledy upravil(a) kanoe222 dne 11 bře 2021 18:27, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Arha
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1825
Registrován: červen 11
Bydliště: Dačice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GT 710 a shader model

Příspěvekod Arha » 11 bře 2021 18:23

Ahoj,

jakou máš verzi ovladačů? Použil jsi EXPERIENCE, který Ti najde nejnovější ovladače vhodné pro Tvoji grafiku?
I skladník ve šroubárně si může psát vlastní SQL příkazy.

PiratCZE
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: březen 21
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: GT 710 a shader model

Příspěvekod PiratCZE » 11 bře 2021 22:45

to kanoe222: vím, že byla ta GTX 460 výkonnější, leč jak jsem psal, nepotřebuji zázraky. Na Malování, Gimp a těch pár her postačující si myslím. Za link díky, prozkoumám jej. Snad to dám s mou AJ :)

To Arha: Použil jsem Experience, ale ani tak mi ovladač nefunguje právě. Respektive funguje, ale bez 3d :) Jak jsem psal.. Třeba MC, nebo Steep mi jde.. verze ovladače je 431.36, zkoušel jsem i 461.72


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 15 hostů