Aktualizácia WD MyCloud

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

egresovic
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: listopad 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod egresovic » 07 lis 2020 14:49

Po aktualizácií WD MyCloud na OS5 sa neviem dostať z iného zariadenia okrem PC na Cloud. Vidím ho ale súbory mi nezobrazí.

Reklama
Uživatelský avatar
sojkin626
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2009
Registrován: prosinec 13
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod sojkin626 » 07 lis 2020 15:10

Zdravím,
prvně bych zkusil opětovné přihlášení do Cloud aplikace, popřípadě vymazat data a mezipaměť, restartovat NAS.


Odesláno z mého Mi A1 pomocí Tapatalk
Lenovo W540-i7-4900MQ 2,8GHz / Nvidia quadro K2100M 2GB / 16GB DDR3 / Windows 10 PRO # NVIDIA SHIELD TV PRO (2017) 500GB# Xbox One X#NVIDIA SHIELD K1 # Acer S1003#Xiaomi Mi A1

egresovic
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: listopad 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod egresovic » 08 lis 2020 11:22

No vyskušal som všetko možné ale z TV ani sat. tunera sa neviem dostať k súborom. IP adresa a aj hesla to všetko je ok. Jedine cez webové rozhranie na PC.

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod ITCrowd » 08 lis 2020 14:25

Příště napiš co "všetko" jsi vyzkoušel. Pro TV je třeba zapnout DLNA a povolit sdílení medií.
dlna-server-1.jpg
DLNA
dlna-server-1.jpg (11.32 KiB) Zobrazeno 1031 x
WD-My-Cloud-Shares.jpg
Povolit sdílení medií
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

egresovic
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: listopad 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod egresovic » 08 lis 2020 17:58

To všetko mám nastavené. Aj cez Kodi sa viem pripojiť. Ale sat. tuner s Enigma cez ktorý používam aj na nahrávanie mi vobec zložky nezobrazuje aj ked ho Mountnem. Ja mám Twonky server na NAS. Pred tým všetko normálne fungovalo.
Přílohy
Snímka obrazovky (5).png
Snímka obrazovky (4).png

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod ITCrowd » 08 lis 2020 18:13

Nastavil jsi to twonky pořádně?
twonky1.png
twonky2.png


Dokud nenapíšeš všechny kroky, které jsi udělal, tak můžu jenom hádat...
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

egresovic
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: listopad 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod egresovic » 08 lis 2020 18:53

Nastavené to mám takto ale prečo mi v domácej sieti Cloud nevidno, jedine v KODI a v Twonky zase nevidím Sat.tuner. Predtým to všetko fungovalo. TV nevidí ani Twonky a v Twonky ho vidím.
Přílohy
Snímka obrazovky (7).png
Snímka obrazovky (6).png

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23603
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod ITCrowd » 08 lis 2020 19:03

Je mi líto. Takhle se můžeme bez výsledku bavit týden.
3x jsem tě žádal, abys napsal všechny kroky, co jsi udělal. A nenapsal jsi ani jeden. Místo toho mi pořád opakuješ, že to nefunguje. To už je patrné z prvního příspěvku. Končím.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

egresovic
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: listopad 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod egresovic » 09 lis 2020 15:40

Tak ma to veľmi mrzí že mi neviete poradiť. V nastavení Cloudu mám iba reštartovať a skontrolovať a diagnostikovať stav disku. To všetko som urobil už pred tým ako som sem napísal. Mrzí ma že vás to obťažuje ale všetky nastavenia som vám ukázal a myslel som že je v tom problém. Prepáčte ak som vás mojím problémom obťažoval.

egresovic
nováček
Příspěvky: 30
Registrován: listopad 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Aktualizácia WD MyCloud

Příspěvekod egresovic » 11 lis 2020 07:28

Tak pre tých ktorý majú podobný problém s MYCloudEX2Ultra po aktualizácií:

Našiel som niečo čo mi zatiaľ funguje. Najprv treba vykonať reset Cloudu podľa tohto navodu: https://support-en.wd.com/app/answers/detail/a_id/9343 . Ten 40 sekundový. Potom som zmenil v nastavení SMB protokol na SMB 1, SMB 2, SMB 3. Predvolené su iba SMB 2, SMB 3. Teraz konečne vidím Cloud v sieťových zariadeniach v PC. A je viditeľný aj pre ostatné zariadenia v sieti.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů