pomalé načítání stránek/nenačtení Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Tarrant
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

pomalé načítání stránek/nenačtení

Příspěvekod Tarrant » 07 lis 2020 03:54

Zdravím

Několik dní mám problém s načítáním internetových stránek, zdá se mi že se to postupně horší začalo to videi, která se vždy načetla tak na 5 minut a pak zásek a čekání několik minut na načtení dalších pár minut,
Dnes se mi už stává, že se stránka dlouho načítá a nakonec to vyhodí chybu.

Připojený jsem přímo kabelem.
operační systém W7 Ultimate - používám hlavně mozillu (starší verzi, před "novým" vzhledem, protože mi to nevyhovuje), ale zkusil jsem i aktuailizovaný chrome, v problémech není žádný rozdíl.
NTB jinak běhá svižně, jak jsem zvyklý.

Zkusil jsem výměnu koncovky (měl jsem upadlou packu delší dobu), čištění anitvirem a Ccleanerem, nemám přístup k routeru poskytovatele, ale mám přístup k jeho pojistkám, tak i na jejich radu, když jsem měl nějaké problémy, tak jsem ho "restartoval" tímto způsobem, nic nezabralo. Může to být i nějká chyba u poskytovatele, ale bohužel nemám možnost si to ověřit, tak než je začnu otravovat..

Počítač už by chtěl přeinstalovat, ale z různých důvodů se mi do toho moc nechce, tak kdyby se to vyřešilo bez toho, tak bych byl rád :)

Předem děkuji za rady, jsem lehce pokročilý, ale radši prosím o vysvětlení "po lopatě"..

Reklama
Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalé načítání stránek/nenačtení

Příspěvekod ITCrowd » 07 lis 2020 05:53

Vítej na PC-HELP!
Co je to přesně za notebook? CPU+RAM?
Jinak odhaduji, že příčinou bude nelegální systém.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Tarrant
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalé načítání stránek/nenačtení

Příspěvekod Tarrant » 07 lis 2020 07:09

legálí.jpg
Původně byl na tomhle počítači při koupi W10 - no a choval se stejně jako na mém starém NTB, tedy parádně to blblo.. na tomhle počítači se mi neustále při režimu spánku přehazoval jas (by jsem s tím i u prodejce a ani ten neřišel na to proč se to děje :D ) takže jsem měl černou obrazovku při každém probuzení.. a celkově ten systém nechci, asi za nějakou dobu budu mít smůlu, když už na W7 skončila podpora, ale to radši půjdu na linux než na W10..

No za pomoci kamaráda jsem se těch desítek zbavil, ikdyž se ten systém toho pčítače pustit nechtěl, díky tomu po jejich odstranění nebyl v tomhle NTB jinej ovladač, než na DVD romku, proto nechci jít do té přeinstalace zatím.. někde jsem to instalaní CD asi ztratil a i CD s ovladači, takže to musím zase všechno připravit..

Když jsem to těch pár let zpátky udělal, tak jsem si na ebay koupil product key, jak moc "legání" za stovku je, to netuším :D ale neměl jsem s tím problém, že by ho W7 vyhodnotili jako nelegální.. A ikdyby byl, tak že by se to rozhodlo drbat asi po 3-4 letech z ničeho nic mi přijde podezřelé..

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalé načítání stránek/nenačtení

Příspěvekod ITCrowd » 07 lis 2020 09:45

W7 Ultimate jsi za stovku nekoupil.
Zkus live linux, zda to tvůj HW zvládne. Pokud ano, asi ti nezbyde nic jiného, než přeinstalace. Systém může být za tu dobu "zasekaný" vším možným.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Tarrant
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: listopad 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: pomalé načítání stránek/nenačtení  Vyřešeno

Příspěvekod Tarrant » 08 lis 2020 05:44

Máte pravdu byli to stvoky dvě :) resp to bylo 6,99 GBP.. Klidně Vám mohu zaslat screen pokud mi stále nevěříte..

Ale je to vlastně jedno, chyba asi byla u poskytovatele, protože se to bez zásahu (protože mi tu nikdo neporadil, jen jsem byl obviňován z nelegálnosti systému) spravilo samo..

Ale děkuji, alespoň jsem poučen do příště, že se mám o radu obrátit jinam, kde mě možná nebudou soudit bez důkazů, zajímalo by mě jestli takhle soudíte každého?!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • DECO - M4 blokovani stranek
    od MK_Vs » 15 srp 2023 10:27 » v Sítě - hardware
    10
    2760
    od MrVoltz Zobrazit poslední příspěvek
    29 srp 2023 15:46
  • Načítání PC
    od Lebedil » 31 srp 2023 11:32 » v Windows 11, 10, 8...
    2
    1239
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    31 srp 2023 19:30
  • Pomalé sťahovanie súborov z určitých web stránok
    od Drawethree » 22 črc 2023 16:50 » v Internet a internetové prohlížeče
    3
    2605
    od ITCrowd Zobrazit poslední příspěvek
    24 črc 2023 07:15
  • cloud OneDrive a pomale stahovani balicku zip s fotkama
    od p3v4x » 11 úno 2024 15:57 » v Internet a internetové prohlížeče
    2
    731
    od p3v4x Zobrazit poslední příspěvek
    11 úno 2024 16:44

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 26 hostů