Po vypnutí pc mi stále běží větráky

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53614
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Po vypnutí pc mi stále běží větráky

Příspěvekod petr22 » 12 říj 2020 19:54

To ale neni reseni.

Ve chvili kdy se posle prikaz k vypnuti zdroje musi fungovat stejne ze vsech operacnich systemu na svete.

Musi byt zaply nejaky rezim, ktery W10 podporuji a W7 ne.

Reklama
Nightway
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: květen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Po vypnutí pc mi stále běží větráky

Příspěvekod Nightway » 06 bře 2021 11:40

Ahoj,
předem se omlouvám, že píšu sem, přišlo mi blbé zakládat podobné téma.

Mám stejný problém, avšak vznik je poněkud jiný.
Nedávno jsem udělal přechod z win7 na win10 formou upgrade přes microsoft media creation tool.
Upgrade jsem udělal ještě na ryzen 5 2600, několik dní jsem s tím fungoval normálně. Po těch pár dnech jsem vyměnil CPU za ryzen 5 3600 a od té doby mi zůstávají, po vypnutí PC, viset zapnuté všechny ventilátory (včetně zdroje) a veškeré RGB. Dělá to ovšem pouze, je-li PC zapnuté delší dobu. Při vypnutí zhruba po 1-2 hodinách běhu PC se vše vypne normálně.
Prolezl jsem internet křížem krážem, vyzkoušel jsem všechny možné návody a doporučení a je to pořad stejné.
Všechno kromě CPU zůstalo stejné, udělal jsem i update BIOSU do poslední verze. Nenapadá prosím někoho ještě něco?
Ještě pro info: Sestava je v popisu, windows je verze 20H2, build 19042.804, tlačítka nastavená na vypnutí, rychlé spuštění je vypnuté.

Předem díky za odpovědi.
AMD Ryzen 3600/Asrock B450 Steel Legend/Custom water loop CPU+RAM+NVMe+GPU/HyperX Predator DDR4 3200MHz 32GB (2x16GB) CL 16/MSI GTX 1660 Ti Ventus XS 6GB GDDR6/EVGA SuperNOVA 750 G3 80 Plus Gold 750W/WD Black SN750 1TB NVMe

Uživatelský avatar
ITCrowd
Tvůrce článků
Guru Level 13.5
Guru Level 13.5
Příspěvky: 23605
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Po vypnutí pc mi stále běží větráky

Příspěvekod ITCrowd » 06 bře 2021 12:50

NW- už v roce 2010 jsi při své registraci schválil pravidla fóra, kde je jasně napsáno, že nemáš vstupovat do cizích témat, ale založit si vlastní.
Zkusili jste to vypnout a zapnout? Problémy řeším pouze v tématech. Do SZ mi proto píšete zbytečně.
Základní diagnostika WiFi Jak na diagnostiku sítě Router jako switch Proč je nesmysl chtít router s velkým dosahem Vybíráme router

Nightway
nováček
Příspěvky: 14
Registrován: květen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Po vypnutí pc mi stále běží větráky

Příspěvekod Nightway » 06 bře 2021 15:40

ITCrowd píše:NW- už v roce 2010 jsi při své registraci schválil pravidla fóra, kde je jasně napsáno, že nemáš vstupovat do cizích témat, ale založit si vlastní.


Ok, rozumím, jen mi přišlo zbytečné zakládat nové (stejné téma).
Beru na vědomí, děkuji za upozornění.
Dá se nějak můj příspěvek smazat?
AMD Ryzen 3600/Asrock B450 Steel Legend/Custom water loop CPU+RAM+NVMe+GPU/HyperX Predator DDR4 3200MHz 32GB (2x16GB) CL 16/MSI GTX 1660 Ti Ventus XS 6GB GDDR6/EVGA SuperNOVA 750 G3 80 Plus Gold 750W/WD Black SN750 1TB NVMe


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 16 hostů