Bluetooth

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Andreyy
nováček
Příspěvky: 22
Registrován: květen 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Bluetooth

Příspěvekod Andreyy » 25 zář 2020 20:04

Ahoj, už pár týdnů zpátky jsem řešil problém s Bluetooth v notebooku a teď jsem se dostal k tomu znovu, prostě ho potřebuji a rád bych to nějak vyřešil. Bluetooth mi přestalo pracovat pár týdnů zpátky a zkoušel jsem už různé způsoby jak to opravit, ale ani jeden problém nevyřešil.

Zkoušel jsem:
1) Přeinstalovat Windows
2) Aktualizovat ovladače (píše, že Bluetooth má nejnovější ovladače)
3) Stáhnout starší ovladače
4) Zkoušel jsem ve správci zařízení odinstalovat Bluetooth a pak restartovat ntb
5) Při spuštění Hledání problémů s Bluetooth mi to napsalo, že chybí zařízení Bluetooth

Ve správci zařízení mi to hází chybu s kódem 31 - hledal jsem a nenašel jsem nic, co by fungovalo...

Když zapnu notebook, tak Bluetooth funguje a jakmile připojím zařízení (v mém případě bezdrátové sluchátka), tak asi minutu, max dvě vše funguje a najednou se sluchátka odpojí a zmizí Bluetooth ikonka a je prostě vypnuto... jak kdyby ani neexistovalo.
Má tady prosím někdo nějaký nápad ještě jak to vyřešit? Případně kdo to už řešil taky a napsal by mi co mám udělat ještě...

Přikládám screen ze správce zařízení:
https://ctrlv.cz/kGxp

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53594
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Bluetooth

Příspěvekod petr22 » 25 zář 2020 20:09

Ja bych vyzkousel Linux spusteny z flashdisku, jestli se bude chovat stejne.

Pokud ano, muze byt vadny modul - BT a WIFI by mohla byt jedna karta, ktera je vymenna.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 20 hostů