Náhlý pokles výkonu GPU

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Harold
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: listopad 19
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Náhlý pokles výkonu GPU

Příspěvekod Harold » 27 pro 2019 19:18

Zdravím,
od března používám GPU "MSI NVIDIA GTX 1660 Ti GAMING X 6G" Do včerejška vše OK, zatím jsem na ní hrál minimálně hry, jen jsem ji vyzkoušel. Po celou dobu používám dva monitory, až včera když začnu dělat něco náročnějšího v PC, kopírování souborů nebo vytvážení RAR/ZIP, tak po chvilce dojde k poklesu výkonu GPU. S PC se náhle nedá vůbec pracovat, zobrazení je strašně trhané. Buď musím resetovat PC, pak je vše OK nebo když odpojím jeden z monitů, tak je zobrazení také OK. Když ukončím náročné procesy v PC a znovu připojím druhý monitor, tak je vše stále trhané.

Přeinstaloval jsem ovladače GPU na nejnovější, stále stejný problém. Teplota GPU cca 55 °C, i když je chladnější, tak se to stane. Máte nějaký typ, čím by to mohlo být?

V prostředí Windows mám s oběma monitorama cca 30 FPS, když nastane výkonový pokles, tak cca 3 FPS.

Reklama
Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Náhlý pokles výkonu GPU

Příspěvekod xbs » 27 pro 2019 19:38

jak souvisej výše zmíněný činnosti s vytíženim grafárny? ty sou náročný na výkon procáku...

Harold
nováček
Příspěvky: 11
Registrován: listopad 19
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Náhlý pokles výkonu GPU

Příspěvekod Harold » 27 pro 2019 19:41

xbs píše:jak souvisej výše zmíněný činnosti s vytíženim grafárny? ty sou náročný na výkon procáku...


Ano, to je mi jasné, ale asi to bude tím, že mám v ten moment otevřeno více oken a po chvilce dojde k tomu DROPU.

Uživatelský avatar
xbs
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19490
Registrován: prosinec 17
Bydliště: mezi venuší a marzem
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Náhlý pokles výkonu GPU

Příspěvekod xbs » 27 pro 2019 19:49

předchozí příspěvek se necituje, každopádně s timhle si poradí i integrovaná grafárna... mrkni v tej době na vytížení komponent ve správci úloh...


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: DotNetDotCom.org [Bot] a 9 hostů