PC-TV

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Janek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 229
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

PC-TV

Příspěvekod Janek. » 06 zář 2007 10:46

Ahoj lidi dneska jsem se přihlásil a taky bych potřeboval poradit,jak tady vedle píše kolega že má problém s připojením tv k pc tak v tomhle potřebuju radu i já.Sice nemám starou televizi koupil jsem LG plasmu rozlišení 1024-107cm.má vstup rgb přímo pro pc +zvlášt pro zvuk ,grafárnu mám GE force6600 a tam je háček při prvním propojení si komp našel druhou obrazovku ,pustil jsem film ze složky a v pohodě ,kromě zvuku to jsem zjistil potom že mám špatný kabel takže druhý den výměna kabelu na zvuk plus jsem koupil prodloužení na to rgb ,zapojil jsem to jak před tím a nic zvuk šel uvodní obrazovka kompu se taky zobrazila na tv ale nic víc ,po dlouhém boji a mé jednoprocentní angličtině jsem nakonec nastavil vše tak jak má být naclonoval jsem to a hotovo,ale ted o co mě jde pokud dám přehrát film ze složky všechno hraje až na to že na kompu se mě obraz v playeru roztáhne na celou obrazovku a na tv zustane normální okno přehrávače ,o to nic ale ovládání playeru i myš se mě zobrazují jen na tv takže když to chci vypnout musím sledovat pohyb myši na televizi v kompu se nic neděje až ukončím přehrávání na tv tak zase ovládám pc nejsem zase megaodborník proto prosím o radu jestli to jde nějak upravit tak to podle mě bude jen nějaká drobnost a grafika je z velké části eng.a to já zatím moc neumím drbal jsem se s tím dva dny než jsem to dostal aspon na tuhle uroven ne že bych to nějak potřeboval propojovat ale když už to mam doma tak proč se nenaučit díky za radu budu čekat.ahoj janek

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 06 zář 2007 13:25

Už tu o tom byly romány, ale o tomhle přímo asi ne. Při nastavování si všimni, že se ti zobrazí tabulka, kde jsou nakreslené 2 monitory. 1 + 2. Ve tvém případě je vlevo /1/ monitor a vpravo /2/ TV. Musíš kliknout na monitor a nastavit ho jako primární - potom se myš přestěhuje zpátky z TV na monitor.

Uživatelský avatar
Janek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 229
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

pc-tv

Příspěvekod Janek. » 06 zář 2007 15:19

Já ale monitor od compu nastavený jako primární mám jak ve vlastnostech(prave tlačitko vlastnost) tak přímo v grafice

Uživatelský avatar
Janek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 229
Registrován: září 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Janek. » 06 zář 2007 16:48

Tak dík alespon za tu jednu napovědu sice to nebylo ono ale už jsem to vyřešil i když vlastně ani nevím pořádně jak jsem to udělal jen jsem opět potvrdil každé nastavení a vypadá to že až ted si to vzalo ,tohle jsem vyřešil ale něco jiného mě začalo nevím asi to s tím nastavováním grafiky nesouvisí teda podlemě,sčista jasna mě začal shrink při uzavření zhasne obrazovku ale jak se zavře obrazovka hned naskočí je to sice sekunda ale trochu mě to rozčiluje že nefunguje správně zkusil jsem ho přeinstalovat ale dělá to pořád ,jiný program to neudělá teda pardon teď jsem to pro jistotu zkusil znova a dělá to ještě Nero ShowTime ne celé nero ale jen tohle nevíte co jsem mohl zvorat?Dík za odpověď Janek


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 5 hostů