Český manuál na základku Gigybyte GA-965GM-S2

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

knedla
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Český manuál na základku Gigybyte GA-965GM-S2

Příspěvekod knedla » 18 srp 2007 15:25

Zdravim, KOupil jsem si základní desku Gigybyte GA-965GM-S2 a dostal jsem k ní jenom anglický manuál v kterém se nevyznám :shock: .Tak bych vás rád poprosil o nějakou českpou verzi. Dík!!!

Reklama
Uživatelský avatar
oldys
Level 2
Level 2
Příspěvky: 192
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod oldys » 18 srp 2007 15:44

Ja jsem snad jeste k zadne desce co jsem kupoval nedostal cesky navod, posledni byla Gigabyte N650SLI-DS4 a taky jenom s anglickym navodem, na strankach vyrobce maji jenom cinsky a angl. Ten ceskej se bude blbje shanet, a docela pochybuju ze ho nekde sezenes (jestli vubec nejakej neoficialni existuje)

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 18 srp 2007 16:10

A to potřebuješ z toho důvodu, že si počítač sestavuješ sám? Běžně ty ho sestavuje prodejce IT a tam se nějaké znalosti předpokládají, pokud je nemáš, tak bych se do toho nepouštěl ...

Uživatelský avatar
Marfy
Moderátor
Elite Level 10.5
Elite Level 10.5
Příspěvky: 11988
Registrován: září 06
Bydliště: Zlínský kraj
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Marfy » 18 srp 2007 16:17

Ono v tom manuálu je stejně většinou napsané nastavení BIOSU a ten je stejně vždy v angličtině,takže s českým manuálem neuspěješ.
Intel Core i5 9400F + SilentiumPC Spartan Pro,ASUS Dual GTX 1660S 6GB,Kingston A2000 M2,DDR IV 16GB,Fortron Hyper S 600W
Intel Core i7 6700 + SilentiumPC Spartan,Sapphire RX 580 Nitro+ 8GB,SSD Kingston Now A400,DDR IV 16GB,Corsair RM 550x

Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zao » 18 srp 2007 17:30

na co manuál když se pustíš do stavění pc tak bys měl vědět automaticky co kam patří že toto ide konektor, sata toto je pci slot atd jinak bych se do toho nepouštěl a ohledně nastavení biosu je to tak jak říka Marfy
Jsem tu abych vám poradil s výběrem jakéhokoliv HW a klidně vám udělám sestavu na míru za peníz jakej si řeknete a samozřejmě pomůžu i z něčím jiným když budu vědět.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů