Vůbec nefunguje zvuk!!!!

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Ferunka
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 07
Bydliště: Praha =)
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Vůbec nefunguje zvuk!!!!

Příspěvekod Ferunka » 17 srp 2007 10:44

Dobrý den všem dobrým lidem!!!Už asi týden mám problém se zvukem v počítači...Z ničeho nic mi přestal fungovat WMP a Real Player a tak jsem se je pokoušela odinstalovat a nahradit jinými programy(KMPlayer, Ashampoo media player).Tyto programy fungovali asi dva dny, potom mi KMPlayer začal házet hlášení "Nelze najít žádnou kombinaci filtrů pro zobrazení datového proudu. Error Num:80040218". V AMPlayeru se zobrazuje chybové hlášení ohledně kodeků. Pokoušela jsem se přeinsalovat kodeky i ovladače, ale k ničemu to nebylo. Počítač vůbec nerozpoznává repráky ani sluchátka, v ovládacích panelech(Zvuky a zvuková zařízení) píše že "Zvukové zařízení neexistuje", ale ve správci zařízení vše běží správně.Pomůže mi někdo??? :cry:

Reklama
hopik.
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod hopik. » 17 srp 2007 10:49

vyzkoušej ve správci HW odebrat všechny zvuková zařízení a restartuj - a připrav si nové ovladače na Tvoji zvukovku!

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 17 srp 2007 10:54

Nepíšeš jakou máš zvukovku. Pro začátek si stáhni VLC player /ten má svoje kodeky/. Pokud to nepůjde, pak zkus toto:
Do SPUSTIT napiš dxdiag a potvrď. Potom to otestuj /tlačítka ZVUK a HUDBA/ a napiš co to hlásí.
VLC player je ZDE

Ferunka
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 07
Bydliště: Praha =)
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Ferunka » 17 srp 2007 11:12

Hopik: A jak to odeberu???(Kde to najdu?) :blush:
Spirit: 1)VLC player funguje bez zvuku..Vypadá to že se hudba přehrává, ale neni slyšet zvuk.
2)V poznámkách u zvuku je napsáno "Nebyla nalezena žádná zvuková karta. Pokud je v počítači zvuková karta nainstalována, nainstalujte ovladač zvuku dodaný výrobcem hardwaru." A v pozn. v hudbě je "Správnou funkci rozhraní DirectMusic vyzkoušíte klepnutím na tlačítko Test rozhraní DirectMusic výše.
Nebyly zjištěny žádné problémy." :roll:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 17 srp 2007 11:20

Pravou myší na TENTO POČITAČ a vyber VLASTNOSTI. Dále HARDWARE a SPRÁVCE ZAŘÍZENÍ. Tam rozbal ŘADIČE ZVUKU VIDEA A HERNÍCH ZAŘÍZENÍ. Tam najdeš ovladač zvukovky. Klikni na něj pravou myší a ODINSTALOVAT. Potom PC pro jistotu restartuj a ty ovladače nainstaluj z CD znova. Ale tohle spíš vypadá, že zvukovka je uvolněná - nesedí ve slotu.

Ferunka
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 07
Bydliště: Praha =)
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Ferunka » 17 srp 2007 22:13

Ovladače jsem odinstalovala, ale když jsem počítač zapla vydržel asi dvě minuty než se znova restartoval...Takhle to šlo pořád do kola asi čtyři hodiny...Potom mě to přestalo bavit a přeinstalovala jsem celý Windows... :evil: Už funguje všechno jak má jenom ten zvuk pořád ne a ne se rozběhnout...Při instalaci ovladačů se počítač vždy ve stejném místě těsně před koncem restartuje..Zkoušela jsem instalovat i jiné verze..Ale nic... :mad: Pomoc!!! :oops:

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 17 srp 2007 23:45

Opravdu to vypadá na hardwarovou chybu. Pokud PC už nemá plombu a máš známého kdo se vyzná v hardware, nech zkontrolovat. Případně reklamuj, nebo zanes do servisu či IT prodejny.

Ferunka
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: srpen 07
Bydliště: Praha =)
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Ferunka » 18 srp 2007 00:00

Počítač je ještě v záruce...Takže jiná možnost než reklamace asi neni že? :roll: Tak v tom případě děkuji všem za rady a přeju dobrou noc. 8)

Uživatelský avatar
oldys
Level 2
Level 2
Příspěvky: 192
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod oldys » 18 srp 2007 00:33

To neni jisty jesli neni jina moznost, ale pokud je v zaruce tak je to ta nejlepsi moznost.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Vypnutí GPU při neaktivitě - je to vůbec možné?
    od tux » 02 kvě 2023 21:08 » v Vše ostatní (hw)
    5
    1422
    od tux Zobrazit poslední příspěvek
    07 kvě 2023 16:29
  • Jakou zvukovou kartu - má-li to vůbec cenu
    od HarryS21 » 07 čer 2023 20:14 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    2
    786
    od HarryS21 Zobrazit poslední příspěvek
    07 čer 2023 21:40
  • Nejde zvuk
    od karlikar » 07 pro 2023 08:05 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    1464
    od Roman Tyčka Zobrazit poslední příspěvek
    08 pro 2023 21:42
  • Zpožděný zvuk
    od HarryS21 » 16 kvě 2023 18:25 » v Problémy s hardwarem
    12
    1629
    od HarryS21 Zobrazit poslední příspěvek
    17 kvě 2023 09:46
  • Ethernet nefunguje
    od CowanCZ » 03 bře 2024 12:11 » v Internet a internetové prohlížeče
    10
    1467
    od xCloudGirl Zobrazit poslední příspěvek
    05 bře 2024 17:40

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 19 hostů