Myš si občas dělá co chce

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

káča
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod káča » 16 srp 2007 08:36

Hm, mě tahle i začla vrzat, jen to levý tlačítko, ale snad hned 14 dní po koupi. Tak díky a mějte se všichni pěkně a přeju co nejméně problému s vašima compíkama. :wink:

Reklama
Uživatelský avatar
oldys
Level 2
Level 2
Příspěvky: 192
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod oldys » 16 srp 2007 13:57

X píše:Reklamoval bych jí a dostal bych novou + znovu záruku, už jsem to takhle udělal asi 5x a jsem celkem spokojený :lol: Dokonce časem dostávám i nový modely myší (MS). Teď mám tuhle:

Obrázek


Mne se stalo to stejny, mam totiz uplne stejnou mys a po nejakym case mi prestalo reagovat levy tlacitko (tak 1x vynechalo za 3 kliky). Sel jsem ji reklamovat a ten borec na prijmu si ji zapojil do pocitace a zacal do toho tak mlatit a argumentoval ze funguje uplen normalne, no aby ne kdyz do toho tak triskal. Ale pracovat se s tim nedalo (na mys se musi jako na zenskou, proste jemne :D ) No nakonec mi ji teda po chvilce dohadovani vymenil za novou. Alespon je videt jak jsou produkty od MS spolehlive :evil:

guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 16 srp 2007 15:10

Tak to máte všichni smůlu. Já mám přes 3 roky nějakou stokorunovou Geniusku a je O.K. A to není výjimkou, že u tý bedny sedím taky 24 hodin a při stříhání filmů se něco naklikám. :smile:
Doufám, že jsem to teď nezakřik a ta potvora v sobotu až bude všude zavřený nechcípne!

káča
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod káča » 16 srp 2007 17:24

Já jsem levnější s USB bohužel v tu chvíli neviděla, potřebovala jsem ji hned nutně koupit, neměla jsem čas vybírat a koukat po jiných obchodech. A netušila jsem že bude špatná, to při koupi čehokoliv prostě netušíš.. :-(

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 16 srp 2007 23:17

Už jsem se několikrát setkal, s poškozeným ocáskem u myši - přerušený kabílek. Chvilku dobrý kontakt a po chvilce přerušení. Kabílek je zpravidla poškozený hned u těla myši. Dokáže to opravit zručný technik s pájkou, nebo kamarád, pokud nemáš tu možnost sám. Prostě se o ten přerušený kousek zkrátí a znovu připájí.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

Uživatelský avatar
X
Elite Level 12.5
Elite Level 12.5
Příspěvky: 19360
Registrován: květen 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod X » 16 srp 2007 23:28

Pic: Pokud je v záruce, tak bych to neřešil a došel jí reklamovat. Ani výrobci se oprava nevyplatí a dá novou + novou záruku. Ovšem je nutné počítat, že reklamace trvá do měsíce a zatím se musí obstarat jiná myš. Solidní prodejce IT (kde bude probíhat reklamace) vyjde často vstříc a nějakou třeba i starší myšku zapůjčí.

Uživatelský avatar
dragon741
Level 2
Level 2
Příspěvky: 154
Registrován: leden 06
Bydliště: Wastes
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod dragon741 » 16 srp 2007 23:35

Blue Spirit píše:Tak to máte všichni smůlu. Já mám přes 3 roky nějakou stokorunovou Geniusku a je O.K. A to není výjimkou, že u tý bedny sedím taky 24 hodin a při stříhání filmů se něco naklikám. :smile:
Doufám, že jsem to teď nezakřik a ta potvora v sobotu až bude všude zavřený nechcípne!


tak to sme na tom stejne tyhle geniusky za par kachli vydrzi vsechno :lol:
Athlon X2 4800, radeon X1950GT, 2GB DDR2 800MHz , Hdd 160GB

OndraP.
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 704
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod OndraP. » 16 srp 2007 23:44

dragon741 píše:tak to sme na tom stejne tyhle geniusky za par kachli vydrzi vsechno :lol:


jo s tím souhlasim, u druhýho pc je ta myš taky hafo dlouho a drží (taky genius) a mám doma celkem dost myší microsoft, ale já si na ně nemůžu stěževat, taky fakčili pořád!! teďka mám novou creative, mám ju 4 dny, su spokojenej, akorát mohla bejt vo něco větší, ale i tak je dobrá a zatím drží ty 4 dny :smile:

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 17 srp 2007 07:17

Nejsem přeci tak bohatý, abych si mohl kupovat drahé věci. Zejména když vydrží stejně dlouho, jako ty levné a vida omyl. Kupuji ty nejlevnější myši a od té doby, co jsou s optikou, tak jsem nevyhodil jedinou. Vlastně jednu jo, nahradil jsem jí drahým Razorem a už dva roky se drží i on. :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 17 srp 2007 13:17

V myšičkách dle mé zkušenosti odchází mikrospínač (tlačítko), nebo poškozený kabílek, což je pro mne banální oprava. Proč, vydávat další kapitál,obzvláště když mám mikrospínače náhradní. Ušetřené korunky pak mohu proměnit za rezavou vodu zn. Gambrinus.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Instalace Windows 11 po mně chce driver !
    od Jarda_For » 30 led 2024 16:30 » v Windows 11, 10, 8...
    7
    1566
    od Jarda_For Zobrazit poslední příspěvek
    23 úno 2024 20:59
  • notebook - po zapnutí občas nenabíhá displej
    od maiki » 10 kvě 2023 14:40 » v Problémy s hardwarem
    2
    1061
    od meda2016 Zobrazit poslední příspěvek
    10 kvě 2023 16:46

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů