Všechno padá

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Atos.
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Všechno padá

Příspěvekod Atos. » 11 srp 2007 19:39

Ahoj lidičky měl sem hodně starej počítač tak sem si před týdnem nechal v servisu dát novou základní desku+novej procesor+novej zdroj ale od té doby mi každá hra i jiná aplikace po chvíli padne nebo i když nainstaluju Orig. hru tak jak naběhne a dám start hry tak restart pc. i jet audio mi padne do půl hodiny-restart i Icq nebo i hry který sem v poho hrál na starý sestavě ted po nové nainstalaci nespustím.Coto je za bordel.V servisu maj ted týden dovolenou tak zkouším jestli mi někdo do tý doby neporadí ....Dík

Reklama
Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 11 srp 2007 20:18

Zkontroluj teploty, ale vypadá to nejspíš na zdroj. Jestli máš možnost si vypůjčit a vyměnit udělej to.
PS: sepiš konfiguraci ať víme s čím máme tu čest...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
crabman
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 368
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod crabman » 11 srp 2007 20:39

El Diablo píše:Jestli máš možnost si vypůjčit a vyměnit udělej to.


tym pravdepodobne strati narok na reklamaciu co asi nechce
ASRock 775Dual-VSTA | Intel Pentium D 2.67 GHz | 1024 MB DDR2 667 MHz
GeForce 6600 128 MB | Sound Blaster Audigy SE | MS Windows XP SP2

Atos.
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

re

Příspěvekod Atos. » 12 srp 2007 09:08

Msi-pm8m3-v intel celeron D336 2.8G 1G Ram Gf6600 256Mb zdroj Atx450W

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 12 srp 2007 10:35

Co ty teploty? Značka zdroje?
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
zlobyl
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1760
Registrován: duben 06
Bydliště: Slaný
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zlobyl » 12 srp 2007 11:04

Jaký máš operační systém?
Prosím, omluvte mou častou nepřítomnost na fóru.Bohužel jsou věci, které člověk nemůže ovlivnit a já tudíž nemám moc času, abych se sem dostal.Budu se snažit tady být vždy, když to bude možné, ale nic zaručit nemohu.Je mi to líto.

Atos.
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

re

Příspěvekod Atos. » 12 srp 2007 17:57

mám windows Xp pro teploty sou v poho 40 40 30 já ani nevím jaká značka zdroje to je mám zapečetěný šroubky od bedny tak tam nepolezu

Uživatelský avatar
Lowec
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 330
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Lowec » 12 srp 2007 21:01

mas i novy RAMky? me tohle delalo, kdyz sem ke svy 512MB koupil dalsich 512MB - chtěl sem CL 2.5, a až potom co mi to padalo sem zjistil, ze mi dali CL 3, tak sem to v BIOSU hodil na CL 3 a od te doby klid :-)

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 13 srp 2007 06:34

Každá rada drahá. Pokud měli páni obchodníci takovou snahu, abys do své skříně nemohl, pak nechť se starají oni. Odnes jim počítač na reklamaci. Pokud odmítnou, či by dokonce chtěli za to zaplatit, pak nevidím nejmenší důvod, proč udržovat skříň zapečetěnou. Kamarádce takto jeden velmi "solidní" obchodník do zapečetěné skříně dal jinou grafickou kartu, pochopitelně levnější, než zaplatila a poloviční RAMku. Když jsem s ní pak jel, mu to hodit na hlavu, dělal blbýho a nechápal jak se to mohlo stát... :evil: No po zásluze zkrachoval, asi se mu to stávalo častěji...
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

Atos.
nováček
Příspěvky: 26
Registrován: srpen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

re

Příspěvekod Atos. » 13 srp 2007 09:33

Já byl u otevřený skříně v servisu když sem to přebíral a grafiku tam mám tu svoji starou a ramku mám 1ks 1Gh kingstom také tu moji původní proto sem chtěl zákl desku s agp slotem abych mohl použít svoji grafiku nejsou penízky....no ale v komoře se mi válí ten starej zdroj i deska s procikem ....

Jo ještě něco nepadaj ty hry co sem měl nainstalovaný před repasí třeba včera sem hrál asi 5 hodin v kuse Titan quest to by se něco projevilo to co sem tam už měl to funguje ale padá všechno co nainstaluju TED to je divný -Třeba Nero mi napsalo že je s touto verzí operačního systému nekompatibilní ale hry jedou ??

//sloučeny dva příspěvky
//Karlos

Uživatelský avatar
Lowec
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 330
Registrován: březen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Lowec » 13 srp 2007 10:25

Nero ze by bylo nekompatibilni s XP? myslim ze to nebude zdrojem...projel si to antivirem?

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 13 srp 2007 10:56

Teď jsi ukázal novou stopu. Pokud jsem to dobře pochopil, tak ti doplnili nový HW a ponechali starý systém. Také jsem to párkrát udělal tímto způsobem, ale je to pak daleko pracnější odladit systém, aby byl stabilní. Zbytky starých ovladačů se mohou a nejspíš také hádají s novými ovladači. Jednodušší je jít v takovémto případě do "čistých". Zazálohovat důležitá data, naformátovat disk, přeinstalovat wokna, soft a jupí čerte, je po problémech... :wink:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • PC po zapnutí padá do UEFI
    od embamex » 21 pro 2023 10:23 » v Problémy s hardwarem
    13
    1737
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    26 pro 2023 13:43

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 14 hostů