HRY-MOC RYCHLY... :(

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

JoHnX
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: červenec 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

HRY-MOC RYCHLY... :(

Příspěvekod JoHnX » 10 črc 2007 12:53

Ahoj, nevim jestli se to tu jiz resilo nebo ne, sem tu novej ale k veci... Nedavno sem si poskladal new masinu... Je to AMD Athlon 64 X2 Dual Core 4800+EE, 1GB RAM (2x512MB Dual ch. 800 MHz), ATI Sapphire X1950GT... No problem mam nasledujici - SEKAJ SE MI HRY... (Ale v opacnem slova smyslu)... :D Namisto klasickeho zpomalovani hry (sekani) se me ty hry nektery zrychujou... Jakoze normalne bezi, ale co jednu vterinu se me jakoby zrychuje... Nevi nekdo co s tim ? Dela to jenom par her, vecinou starsi slagry z roku 2005... npr. SACRED a par dalsich, dokonce (nekdy) i NFS CARBON je moc rychlej ale po restartu compu jede zase v pohode, ale na nektery nepomaha nic... Na druhou stranu hry jako STALKER, OBLIVION, Tomb raider chronicle a takovy narocnejsi jedou naprosto v poradku... Tagze ted nevim jestli s prichodem Dual core procesoru odchazeji starsi pecky, nebo mam problem u sebe... Predem diky za radu, ci neaky rozumny nazor procpak se to deje... :)

//ahoj a vitej na PC-HELP
JoHnX píše:nevim jestli se to tu jiz resilo nebo ne

můžeš použít funkci ObrázekHledat,na horní liště fóra
//Baron Prášil

Reklama
Uživatelský avatar
zao
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3801
Registrován: leden 07
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zao » 10 črc 2007 15:47

Mám téměř totožnej procesor a žádná hra mi to nedělá akorát u flatout 2 se mi vyskytlo to že že hra zmrzla v akrobaci ale to dělalo všem z dual core a pomohlo to že někdo opravil ovladače na procesor možná bude stejný problém i u tebe


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Super rychlý internet
    od Stenatko » 21 črc 2023 14:01 » v Internet a internetové prohlížeče
    15
    3149
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    22 črc 2023 15:42

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 12 hostů