Propojení tiskárny s foťákem

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Nesrine16
Level 1
Level 1
Příspěvky: 89
Registrován: červenec 06
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Propojení tiskárny s foťákem

Příspěvekod Nesrine16 » 09 čer 2007 09:57

Dobrý den,mám novou multifunkční tiskárnu Epson DX6050 a foťák Sony DSC-W5. Tisk snímků přímo na tiskárně odpovídající standartu PictBridge je možný jak u foťáku,tak i tiskárna tuto funkci má...můj problém je v tom,že tiskárna po připojení foťák nerozpozná. Podotýkám,že tiskárnu i foťák mám zapnutý :lol:
Znamená to,že foťák zřejmě není kompaktibilní a nedá se s tím nic dělat? Díky předem za odpověď. Petra

Reklama
BROZA
Level 3
Level 3
Příspěvky: 509
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod BROZA » 09 čer 2007 11:00

Nevím zda podporuje tvůj fotoaparát či ne,ale výrobce uvádí možnost přímého tisku z pam.karet.Dokud nevyřešíš problém s tím jak propojit foták,tak bych to dělal zatím prostřednictvím karty.

Nesrine16
Level 1
Level 1
Příspěvky: 89
Registrován: červenec 06
Bydliště: Moravskoslezský kraj
Pohlaví: Žena
Stav:
Offline

Příspěvekod Nesrine16 » 09 čer 2007 12:07

Ano,ta možnost tam je a funguje,to jsem zkoušela,ale všechny fotky nejsou uložené na kartě,tak jsem zkoušela tu druhou možnost,tisk přímo z foťáku,ale jak jsem psala,nejde to. Ale podle příruček od obou zařízení by to mělo jít,proto jsem se ptala,jestli to nejde nějak vyřešit. No nic,bez toho se dá žít,stejně díky za odpověď. :lol:

BROZA
Level 3
Level 3
Příspěvky: 509
Registrován: září 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod BROZA » 10 čer 2007 21:01

Možná by pomohl update firmware tiskárny,kde by už podpora tvého aparátu byla.Nejsem ale schopen říci zda se dá vůbec stáhnout a nainstalovat a nebo to umí jen v servisu(nikdy jsem se po tom nepídil)CD/DVD mechaniky,fotáky atd jdou normálně.Jinak bych zkusil ten tvůj problém napsat spíš do podpory Epsonu at se starají.Pokud jim to napíšeš stejně jako sem,věřím že ti poradí.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 50 hostů