Co to je za konektor? (vyřešeno)

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
wakiss
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 119
Registrován: březen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod wakiss » 11 čer 2007 20:53

El Diablo píše:
wakiss píše:No nevím,ale pochybuju že stránka těch konektorů poslouží! Ale asi to je nějakej konektor,který má každý foťák pro připojení na PC. A proto by měl kabel být součástí balení. Zkus se optat těch lidí,od kterých si foťák obdržel jestli nemají kabel. Jinač jsou to jen takový moje myšlenky,ale jestli je to foťák z teleshopingu tak pochybuju že v prodejně nějaký takový kabel seženeš !! :bigups:


To je právě omyl. Výrobci pochybných a noname značek spíše používají standardní konektory. Zatímco značkový výrobci si vymýšlejí svoje "standardy" navzájem nekompatibilní, někdy i model od modelu. Buďto to dělají aby nasrali zákazníky, :) nebo spíš pro to aby nešlo použít zařízení či kabel jiného výrobce a nemohlo tak dojít k poškození daného přístroje...
No právě podle toho jsem to odvodil :evil: ale je pravda že u některých věcí lepší od značky pryč !

Reklama
xdusa
Level 1
Level 1
Příspěvky: 66
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod xdusa » 16 čer 2007 21:09

Jan Pašek píše:POdle toho odkazu na konektory co ste sem daly se jedná o Mini USB HIROSE F Otázka je zapojení a zapojení kabelu.
Pokud by tomu tak bylo nějaké ifo o USB http://hw.cz/Teorie-a-praxe/Dokumentace ... hrani.html
http://home.zcu.cz/~eckhardt/popis.html


Hmm taky mi to připadá nejpodobnější. Asi teda skočím do nějakýho obchodu se zeptat na kabel tohodle typu, foťák vemu sebou a rovnou to vyzkouším...
Neříkej hop, ani když přeskočíš... Nejdřív se podívej, do čeho jsi skočil!

xdusa
Level 1
Level 1
Příspěvky: 66
Registrován: červenec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod xdusa » 30 čer 2007 11:46

Sláva, je to Hirose... Takže dík za pomoc!!
Neříkej hop, ani když přeskočíš... Nejdřív se podívej, do čeho jsi skočil!


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 82 hostů