pri prehravani filmu se seka obraz (vyřešeno)

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

moniha
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

pri prehravani filmu se seka obraz (vyřešeno)

Příspěvekod moniha » 27 kvě 2007 17:19

Mam nove preinstalovany Windows XP Home Edition, vse je v pohode, jen kdyz chci pustit filmek - v jakem koliv prehravaci se mi strasne kouse obraz - vubec to neni plynule...neda se na to divat :cry: prosim o radu.. jinak zvuk jde v pohode. Nainstalovala jsem kodeky, ktere jsem mela v kompu i predtim a taky drivery..ale nevim jestli nejaky nechybi...moc tomu nerozumim ...Predem moc diky
moniha

Reklama
Uživatelský avatar
zlobyl
Tvůrce článků
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1760
Registrován: duben 06
Bydliště: Slaný
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod zlobyl » 27 kvě 2007 18:06

Zkus ty kodeky přeinstalovat nebo úplně odebrat.

Jaké jsou ty ovladače? (nějaké z přiloženého CD, nebo z internetu)

Dělala jsi nějaké razantní změny?

moniha
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod moniha » 27 kvě 2007 18:53

No...jak se to vezme razantni zmeny...vezmu to postupne je to docela slozite...Mam laptop ACER a mam problem s dvd romkou-necte vypalene a prazdne DVD, jinak vse bez problemu...z kamose vylezla rada, ze je to softwarova chyba, ze musim preinstalovat windows. Nainstalovali jsme XP Professional a tam vse fungovalo super, jenze jsem tu licenci nemohla pouzivat (zaregistrovat se) a ze mi mezitim sezene znova Home Edition. Sehnal a my nainstalovali...jenze mi zustal v kompu i Professional(proff na C. Home na D) !!!, tak jsem mela windowsy v kompu 2! A tam poprve na tom Home Edition ty filmy nesly prehravat...kousaly se..ale na professional slo vse ok. Tak sem si rikala ze je asi zahlceny, ze mu ty dva win..nedelaji dobre.A vcera jsme preinstalovali komp znova. Mam jen Home Edition ale z kapacity 60GB mam ted jenom 32, protoze disk D zmizel :( a filmy se sekaj furt...je to o nervy ...jeden stupidni napad a ja se z toho hrabu uz skoro 3mesice (a dvd samozrejme stale nefunguje)
Jinak kodeky jsem preinstalovala a stale nic, zkousela jsem i jine..a prehravace mam MV2Player, VLC, WMP, BSPlayer (vsechno je z Cd...uz jsem je pouzivala i minule) a je to vsude stejne se vsema ostatnima filmkama- ty jsou stahnute v kompu-nepoustim je z dvd rom.
Tak jestli te neco napadne budu vdecna za jakoukoliv radu. Diky
moniha

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Moriss » 27 kvě 2007 19:12

No jestli je to skutecne tak jak rikas, tak pokud mas porad moznost instalovat novy system, navrhl bych kompletne novou instalaci(Ted v tom musi byt strasny bordel). Treba ty windows xp home. Ale predtim to zformatuj. Pred instalaci (po nabootovani z instalacniho cd) dej format disku c, tam naistaluj system (+ovladace k desce, grafice,zvukovce... a nejaky aktualni kodeckpack. Treba kodecpack all in one, nebo klite codeck pack... je toho hodne). A jak spustis ty nove win, udelej format disku D. At se to nejak nepere. Pokud se chces vyhnout nove instalaci, odeber vsechny naistalovane kodeky, naistaluj jen jedny, zkontroluj ve spravci programu (tento pocitac-spravovat-sprava zarizeni, jestli neni u neceho zluty vykricnik). Pak se mrkni do tento pocitac-spravovat-sprava disku, tam by mohl byt ten zmizely disk D. Bude tam asi jako nepridelen nebo nenaformatovan. Dej formatovat.
Snad by to mohlo pomoci.

moniha
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod moniha » 28 kvě 2007 00:04

Dekuju vsem za rady, nakonec se stavil soused (JESTE JEDNOU VELKE DIIIIK) a dal to dohromady i bez preinstalovani windowsu. Az jsem valila ocka :D Kazdopadne je tenhle server super a kdyz budu mit problemek se na nej obratim. diky moc.. :wink:
moniha

moniha
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Pri prehravani filmu se seka obraz - vyreseno

Příspěvekod moniha » 28 kvě 2007 00:12

UZ FACHCIM!!!DIIIK

//info
když chceš označit svůj příspěvek za vyřešený tak jsi to udělala správně, ale je to potřeba udělat u prvního příspěvku.
fredik
moniha


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • VLC přehrávání na TV?
    od Fantousek » 16 srp 2023 20:28 » v Vše ostatní (hw)
    1
    1214
    od Tint Zobrazit poslední příspěvek
    16 srp 2023 20:45
  • Automatické přehrávání videa Příloha(y)
    od fafejt » 09 úno 2024 13:59 » v Internet a internetové prohlížeče
    4
    858
    od fafejt Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 17:30
  • Seká se PC
    od zdenal83 » 07 úno 2024 19:04 » v Problémy s hardwarem
    2
    1100
    od hroch123 Zobrazit poslední příspěvek
    29 úno 2024 19:17
  • Zmrzlý obraz
    od hymunek » 13 říj 2023 16:44 » v Problémy s hardwarem
    2
    903
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    13 říj 2023 22:30
  • Nejde obraz
    od zik9 » 28 úno 2024 20:38 » v Problémy s hardwarem
    8
    2070
    od zik9 Zobrazit poslední příspěvek
    29 bře 2024 14:55

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 54 hostů