Bluetooht

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
hombi
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 277
Registrován: září 06
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Bluetooht

Příspěvekod hombi » 27 kvě 2007 14:55

Zdravim,
koupil jsem si bluetooht od Soledo..naistaloval jsem ovladače, které k tomu byly (BlueSoleil 1.6.1.4.)
a nic se neděje... v tom programu nejde nic nastavit a když vložim Bluetooht do USB portu, tak mi to napíše "Zařízení USB nebylo rozpoznáno". Potřebuji nějakou radu, díky moc.

Reklama
Uživatelský avatar
marcucci
Level 3
Level 3
Příspěvky: 404
Registrován: duben 05
Bydliště: Ireland
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod marcucci » 27 kvě 2007 16:03

BlueSoleil 1.6 je snad 2 roky stara zalezitost,zkus si stahnout novou verzi,ja mam 3.2VoIP. Pak to urcite pujde.
AsusP5B,C2D E6400 2,13@3,0GHz,OCZ OpsEd 667@800Mhz 3×1GB, 250GB Maxtor+4×500GB WD,nVidia8800GTX,SB X-Fi ProGamerFatality,Samsung 22"LCD,Logitech 5.1 Z5500,2×DVD+RW,NZXT Apollo,Corsair 520W,LogitechG5+G7,Vista64bitUltimate+XP32bitHome+LinuxSuse64bit

Uživatelský avatar
hombi
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 277
Registrován: září 06
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hombi » 27 kvě 2007 16:54

Tak jsem tam dal ten nejnovější ovladač co máš ty, ale pořad jakobych neměl to bluetooht zapojený.
Už si pomalu myslim, že je rozbitý...

Bonko
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Bluetooth

Příspěvekod Bonko » 27 kvě 2007 20:23

Ono by to chtelo vice informaci hlavne přeny typ Bluetooth jakou verzi.A jestli si delal intalaci presne podle pokynu a kdyz uz tak jak nebo jsi daval ty ovladace přes přidat novy hardwer.A take zjistit jestli ten ovladac pracuje spravne.U kazdeho bluetoothu je to jine.

Skus mit bluetooth v kompu a nainatalovat to znova ponevac nekdyho to nalezne a zazada te to abys ho vijmul na 3 vteriny a pak dal zpet pak by ho to melo najit.A nebo se skus mrknout jestli ti ty ovladce funguji spravene s USB vSystemu ve spravce souboru a nekdy je take problem v Jestli je v USB nebo USB 2.0.Chce to proste vice informaci takhle je to tezke.

//sloučeny dva příspěvky
//Karlos
Hodně štěstí a trpělivosti

Uživatelský avatar
hombi
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 277
Registrován: září 06
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hombi » 27 kvě 2007 20:33

Jo, to všechno jsem už dělal..

Bonko
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Bluetooth

Příspěvekod Bonko » 27 kvě 2007 20:47

Presne by to chtelo specifikovat tu obtiz toho programu jestlize ti nejde nic nastavit tak je moznost ze je to v softwaru nekdy to tam chce taky dat vychozi přístupovy klíč.Jo a nekdy musis pri detekovatelnosti,bletooth být po aktivaci.

mohl bysi prosim poslat foto toho programu.Abych vedel o jaky de.A mohl ti nejak poradit a vic pomoci.

//sloučeny dva příspěvky
//Karlos
Hodně štěstí a trpělivosti

Uživatelský avatar
hombi
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 277
Registrován: září 06
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hombi » 27 kvě 2007 20:59

No mám klasiku BlueSoleil 3.2.2.8 - nejnovější verze (stačí když to napíšeš ve vyhledavači, fraps se mi nechce stahovat)

Tak před měsícem jsem to Bluetooht používal celkem v poho. Soubory se krasně přesouvaly apod.. Ale ted, kdyz jsem chtěl něco poslat do mobilu, tak to nefachá... Už tam ani neni v tom programu moje ID mobilu.

//Sloučeny dva příspěvky
//Karlos

Bonko
nováček
Příspěvky: 13
Registrován: květen 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Bluetooth

Příspěvekod Bonko » 27 kvě 2007 22:16

A funguje ti Sparovaní stim mobilem?
Hodně štěstí a trpělivosti

Uživatelský avatar
hombi
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 277
Registrován: září 06
Bydliště: Most
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod hombi » 28 kvě 2007 19:11

Je to vyřešený... bluetooht bylo rozbitý..a¨si spálený či co. V obchodě mi ho vyměnily za novej a už maká všechno jak má .)


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 75 hostů