Opětovné zapínání PC

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Turek
nováček
Příspěvky: 7
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Opětovné zapínání PC

Příspěvekod Turek » 17 dub 2007 20:43

Zdar bando,
mám problém, pomůžete mi? Jakmile vypnu počítač nabehne za pár vteřin znova. Nevíte co s tím zas.... PC je? Díky

Reklama
guest
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod guest » 17 dub 2007 20:48

Citace z diskuze JNP: Toto noní zapříčiněno žadným přepětím, či jiným problémem, je to tím, to tvoje deska umožňuje a v Biosu je tato funkce zapnuta. Vem si manuál a najdi kde se to dá vypnout. Je to z duvodu, že i běžný PC můžeš použít jako server a když ti dojde šťáva v UPS, tak po znovu připojení proudu se PC zapne. Server se spuštěním dá do běžného chodu... Pokud by jsi na to nepřišel, kup si UPS a máš po problému.

Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 17 dub 2007 20:51

a to se ti děje pokaždý ne bo po nějaký konkrétní aplikaci (třeba když si hrál a potom chtěl vypnout pc), jinak pomohlo by nějak přesnějc popsat tvojí mašinu (pc) takhle by se dalo jenom hádat co s tim vlastně máš
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2
:alian:

Uživatelský avatar
Manek.
Level 2
Level 2
Příspěvky: 157
Registrován: leden 07
Bydliště: Šumperk
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Manek. » 17 dub 2007 23:57

Tak tohle přesně mě dělalo, když mě předělávali wi-fi připojení. Vypl jsem komp a za pár sekund slyším, že jede :D Myslel jsem, že u nás straší. Stačilo ve správci, v síťovém adaptéru, ve vlastnostech-upřesnit-dát disable na záložky wake on... Mělo by to jít i někde v biosu, myslím...
Naposledy upravil(a) Manek. dne 18 dub 2007 23:20, celkem upraveno 2 x.
CPU:Intel Core 2 Duo E8500 3,16GHz@3,80GHz,MB:ASUS P5Q Pro,GK:Gigabyte GTX 260 OC,RAM:Corsair DHX 4GB CL4,HDD:Samsung F1 250GB+640GB,ZDROJ:Seasonic 550W SS-550JT,LCD:Samsung 22´´T220,CASE:Acutake VIPER 2 black/red,ZVUK:Asus Xonar D1,SYS:W7.
book: Acer Ferrari One 200

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 18 dub 2007 15:16

Doporučuji v Biosu vypnout (Disable) všechna nastavení typu Wake On Keyboard/Mouse/Lan ap. Pokud problém přetrvává podezřelá je základní deska.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Vypinání a zapinání monitoru
    od michalnet » 05 dub 2024 11:15 » v Problémy s hardwarem
    1
    367
    od Zivan Zobrazit poslední příspěvek
    05 dub 2024 11:46

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 63 hostů