logitech lx710 Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

logitech lx710

Příspěvekod Moriss » 13 dub 2007 11:04

Zdravim vsechny. Pred casem jsem si koupil beztratovy set logitech lx710. Bylo to supr,ale po nekolika dnech se mi pri stisku klavesy "i" toto "i" napsalo nekolikrat. Zkratka se na tom nedalo psat. Tak jsem to zreklamoval. Vratili mi penize a ja si to v jinem obchode koupil znova. Po nekolika dnech se mi objevil tentyz problem,ale s klavesou "leva sipka". Tu moc nepouzivam, tak jsem si rikal, ze se to treba casem promacka. Kupodivu se tak stalo a asi tri tydny jsem si uzival bezdratoveho luxusu z postele ;). Minuly tyden se to ale stalo zase("mezernik"). A to se opravdu neda. Pujdu to tedy zase reklamovat.
Zajimalo by me co si o tom myslite... Zda se mi dost ujete, ze se na dvou klavesnicich vyskytne stejna chyba. A navic u podle me "protreleho" a overeneho vyrobce.
Dalsi identicky set uz nechci :). Tak bych byl rad, kdyby mi jeste nekdo doporucil nejaky obdobny produkt(pozadavky:do 1800 Kc,pokud mozno velky enter a levy shift,obe windowsovska tlacitka,vyrobce asi logitech nebo microsoft).
Dekuji

Reklama
Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 13 dub 2007 11:24

Já osobně používám Labtec je k vidění v tomto vlákně a takoví problém jsem měl když jsem k vysílači signálu položil něco na elektřinu.Jinak sním jedu už cca rok naprosto bez problému.

EDIT: Ještě mne napadlo jestli jsi skoušel navázat nové spojení.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire

Uživatelský avatar
Moriss
Level 3
Level 3
Příspěvky: 417
Registrován: únor 07
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Moriss » 13 dub 2007 13:24

Jo. Spojeni jsem znovu navazat zkusil... bezvysledne
a btw ten stul je opravdu luxusni. Tullamorka je v klidu, ale tu sladkou nedobrost... ee. Pravda ja si ziju poklidne na koleji a co se bordelu tyce uz jsem videl lecos... Nicmene ten karlosuv..toje opravdu krasavec :D

He.. ted sem predelal ten usb prijimac primo do usb u kompu... tzn. daleko od vsech ostatnich zarizeni.. a pomohlo to.. JA sem se timto resenim nikdy nezabyval.... protoze sem si rekl, ze by to muselo blbnout vsechno a nejenom jedna klavesa.... takze uz je to v pohode.... diik. To se pak trochu divim, ze mi to ti koko*i v tom prvnim obchode zreklamovali :D

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

  Vyřešeno

Příspěvekod alias75 » 13 dub 2007 14:12

Tullamore je můj milášek to sladký fuj je manželky.

Oni to podle mne reklamují kus za kus a nezajímá je příčina.Není to tak drahé aby jim to stálo za to.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 60 hostů