Usb Bluetooth

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Yankee
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Usb Bluetooth

Příspěvekod Yankee » 24 bře 2007 15:25

Ahoj, nevíte někdo, zda existuje nějáká utilitka pro diagnostiku jakéhokoliv přenosného zařízení(nejlépe usb bluetooth), které připojím přes usb? Koupil jsem si usb bluetooth od Trust a můj problém je, že když ho strčím do kompu, tak ho počítač nenajde, či nepozná. A to platilo zatím pro všechny počítače. které jsem zkoušel. Software od výrobce samozřejmě taky. Prostě usb device not found. Nechce se mi to hned vracet, spíš jsem myslel, zda se nedá ještě něco dělat. Díky

Reklama
Uživatelský avatar
petr.s
Level 2
Level 2
Příspěvky: 233
Registrován: únor 07
Bydliště: praha
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod petr.s » 16 dub 2007 21:54

pokud je to nenalezený tak jedině ovladač pomůže, ale když to nejde ani na ostatních pc tak to bude chyba výrobku, jen tak pro informaci, na jakých OS to bylo zkoušeno ? mohl by být problém s nekompatibilitou zařízení
Notebook : HP Pavilion dv6000 2x512MB DDR2, Procesor Intel Celeron M420 1,61 GHZ, 100 GB HDD, Mobile Intel(R) 945GM Express Chipset, Windows MC Edition SP2
:alian:

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 16 dub 2007 22:13

IMHO reklamace...
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H

Uživatelský avatar
jkmaxfli
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1427
Registrován: březen 07
Bydliště: Karlovarsko
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

k

Příspěvekod jkmaxfli » 29 dub 2007 16:45

měl jsem stejný problém,zkoušel jsem adaptér na 6ti počítačích a nic,reklamoval jsem to,ůplně nejlepší natom ale bylo to,že my daly kus za kus jiný a dělal to samé,do třetice mi daly třetí a ten odzkoušely přímo v prodejně na compu,a???byl tam ten samý problém,systém windows nemůže rozpoznat toto zařízení,výrobce neznámí,prostě to vůbec nebylo funkční na windows,celou dodávku těchto usb bluetooth poslaly tam odkud to nakoupily asi z velkoskladu,nebo přímo od výrobce.tak jsem koupil jiný levnější a šlape normálně. :bigups:


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google Adsense [Bot] a 82 hostů