řadič SCSI

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Uživatelský avatar
Savarkar
Level 1
Level 1
Příspěvky: 58
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

řadič SCSI

Příspěvekod Savarkar » 21 bře 2007 12:53

Všechno začalo nainstalováním programu daemon tools. Po instalaci vyhlásil, že je něco spatně s kelner device, pak sem se DT pokoušel ještě měkolikrát rozjet a napsalo mi to: neplatné zařízení, a teď nakonec, že je chyba v SCSI. Ve správci zařízení je u tohoto řadiče vykřičník a chybí ovladač. Aktualizace nepomáhá - nejdřív vyhledává asi instalační souborty, pak je okamžik kopíruje, ale pak to přestane a konec. Zařízení prej nepracuje správně. Po startu mi plug n play nalezne nový hardware - dám pokračovat a situace se opakuje. Naistaloval sem SP2, ale nepomohlo to. Přeinstalovat windows sem nezkoušel, protože nevím jestli to pomůže. S sp2 souvisí ještě jedna věc. Myslel sem, že po jeho nainstalování nebudu muset počítač vypínat ručně, ale pořád musím. V čem myslíte, že je chyba?

Reklama
Uživatelský avatar
xalfons2
Level 3
Level 3
Příspěvky: 541
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod xalfons2 » 22 bře 2007 15:54

Ohledně ručního vypinání počítače, podívej se na tohle:
http://www.pc-help.cz/viewtopic.php?t=13258
AMD 64 X2 5600+, Gigabyte GA-MA69G-S3H, 4GB DDR2 800Mhz Patriot, Radeon Saphire HD 4670 GDDR3 512MB, 750GB + 200 GB WD, Akasa 400W

Uživatelský avatar
Savarkar
Level 1
Level 1
Příspěvky: 58
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Savarkar » 03 dub 2007 09:46

Tak problém s vypínáním byl vyřešen nainstalováním jiné verze wxp. Taktéž problém s SCSI, který jak sem později zjistil není vůbec v hardwaru přítomen, byl vyřešen stejným způsobem. Ovšem několik problémů se opět vynořilo. Dávám to za vinu wxp. Když sem měl 98 nic takového se nedělo. Ale potřeboval bych poradit jak mám vypnou kernel debuger - nebo tak nějak - chce to po mě daemon tools, ale nevím proč nikdy to nedělal. Myslel sem, že to je v biosu, ale nikde sem to tam nenašel.


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 64 hostů