POOOMMMOOOC Vyřešeno

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

David.
Pohlaví: Nespecifikováno

POOOMMMOOOC  Vyřešeno

Příspěvekod David. » 21 led 2005 18:20

Přátelé mám problém s nainstalování ovladačů na zvukovku.
Při instlaci mi to hlásí toto: ERRO_NO_S3_DEVICE2 - entry not found in the string table. Mám XP SP2. Nevím jestli je tohle příčinou nebo je zvukovka na desce v prrr.

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 21 led 2005 18:39

Nejspíš bych to viděl na nějakej nemocnej ovladač. Chtělo by to víc informací... Co je to za zvukárnu, kde si sehnal ten ovladač, chodila ta zvukovka předtím, nebo to zkoušíš poprvý, ... ?
XP ju nepoznaj?

dzejaar
Pohlaví: Nespecifikováno

Re: POOOMMMOOOC

Příspěvekod dzejaar » 23 led 2005 13:57

David píše:Přátelé mám problém s nainstalování ovladačů na zvukovku.
Při instlaci mi to hlásí toto: ERRO_NO_S3_DEVICE2 - entry not found in the string table. Mám XP SP2. Nevím jestli je tohle příčinou nebo je zvukovka na desce v prrr.



Nemáš náhodou v BIOSu tu zvukovku na Disabled? ;-)

David.
Pohlaví: Nespecifikováno

Příspěvekod David. » 23 led 2005 17:37

No problém je že se to objevilo, po opravě PC, kde mi museli vyměnit RAM, opravit zdroj a údajně bylo něco i s procesorem (údajně přepětí). Předtím mi ta zvukovka frčela v poho. Systém jsem měl XP SP1. Zvukovka je integrovaná na desce. Tak jsou podle mě 2 varienty. Teď mám nainstalovaný XP SP2 - takže se ta zvukovka nemusí rozumět se servis packem 2 a nebo ta zvukovka v je v prrr....li v důsledku té poruchy.

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 23 led 2005 18:13

Vezmem si to popořádku. Máš nainstalovanej systém. Co vidíš ve správci zařízení? Je tam ta zvukovka vůbec vidět? Nejspíš by měla bejt jako neznámý zařízení. Jestli tam je, zkus ji odinstalovat a restartovat comp. Nesnaží se ji pak systém nainstalovat?
A co je to teda za ovladače? Originál z CD, nebo odněkud stažený? Nejsou na webu výrobce (desky) novější?
Btw: Co je to vlastně vůbec za desku?

petr.klas
nováček
Příspěvky: 41
Registrován: leden 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

v prde*..

Příspěvekod petr.klas » 24 led 2005 14:23

jo jestli mas v biosu anable a ve win ji nevidis, skus ji nainstalovat software a pokud furt nic tak je asi opravdu v prde*..


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Google [Bot] a 6 hostů