přeinstalování ovladačů mechaniky

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

POLKARF
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

přeinstalování ovladačů mechaniky

Příspěvekod POLKARF » 31 led 2007 17:02

Můj kamarád měl problémy s DVD mechanikou (hrozně dlouho se mu vypalovalo) a tak zkusil odinstalovat ovladače mechaniky s tím, že po restartu si je windows natáhne znovu. Po restartu mu to však ukázalo, že došlo ke změním softwaru a je nutné znovu aktivovat windows. Kamarád tedy zdal číslo, které ma na nalepené na počítači a číslo je prý neplatné. Prosím o pomoc.

Reklama
Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 31 led 2007 17:19

V tomto případě jsi asi překročil počet změn HW a tak aktivovat jedině přes podporu Windows.
Naposledy upravil(a) Pic dne 31 led 2007 23:22, celkem upraveno 1 x.
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!

POLKARF
nováček
Příspěvky: 33
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod POLKARF » 31 led 2007 18:12

A ta podpora windows je kde? Kamarád říkal, že mu to ukazuje, že to musí aktivovat do tří dnů a potom přestane windows fungovat.

Uživatelský avatar
Avalanche
Level 3
Level 3
Příspěvky: 558
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Avalanche » 31 led 2007 19:22

Už se mi to taky stalo. klikni na start->všechny programy a najdi "aktivovat systém windows". zadej po telefonu a zavolej na to číslo, které je tam napsané a postupuj podle instrukcí. Automat ti nejspíš řekne, že není ověřeno a spojí tě s operátorem. ten po tobě bude chtít první šestičíslí vygenerovaného kódu. Můžeš mu říci, proč voláš. Mám vyzkoušený, že sou tam od osmi ráno......ale nevim to jistě.

Uživatelský avatar
Jan Pašek
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 3701
Registrován: leden 06
Bydliště: Plzeň
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jan Pašek » 01 úno 2007 07:01

až to nahodíte podívejte se v správci zařízení jaký protokol používá sběrnice IDE nesmí tam být PIO. Dále je důležité na které kšandě je zdroj dat a kde je vypalovačka neměli by být na společné IDE. Dál pokud má kámoš dva dysky jesen ATA druhý Sata Přesměrujte dočasné složky Nera na ten rychlejší TZN. SATA.
Jendův rozcestník (Odkazy, které jsem měl dříve v podpisu najdete v mém rozcestníku.) Jendovy novinky - Co je pro Vás odemne nového Pokud potřebujete mermomocí vědět na čem páchám PC kriminalitu sestavy jsou v profilu.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Hry neběží plynule - aktualizace ovladačů Příloha(y)
    od Forhill » 30 pro 2023 12:41 » v Problémy s hardwarem
    3
    742
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    30 pro 2023 16:15

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 69 hostů