P5GD2 Deluxe Overclocking failed

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Blaze
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

P5GD2 Deluxe Overclocking failed

Příspěvekod Blaze » 28 led 2007 11:21

Dobrý den mám základní desku Asus P5GD2 Deluxe, podotýkám že jsem nic nepřetaktoval a dnes mi při zapnutí PC vyskočila hláška BIOSu Overclocking failed! F1 to SETUP F2 pro načtení deafultů and continue.

Co s tím a jak se toho zbavit bych moc rád věděl.
A taky by mě ještě zajímalo ale to už nejni tak důležitý... co znamená to logo American Megatrends

Dík za odpověď 8)

Reklama
Uživatelský avatar
Weslo
Level 6
Level 6
Příspěvky: 3548
Registrován: červenec 06
Bydliště: Obříství/Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Weslo » 28 led 2007 11:33

asus má na svejch deská utilitku nazvanou A.I. NOS který pokud je zapnutý tak automaticky přetaktovává systém..no a ta hláška co ti tam vyskakuje znamená že se to neovedlo..pokud to v biosu vypneš tak už tam nebude..

american megatrends je jedna ze dvou firem která dělá BIOSy pro PC
E2180 | DFI LP UT ICFX 3200 TR2/G | 2x 1GB DDR2 800Mhz A-Data | ASUS HD 3650 512MB | WD 200GB | Corsair VX450 450W | Windows Vista Ultimate
Intel Little Falls 2 | 256MB DDR2 | 2x400GB | Fortron 250W | FreeNAS

Blaze
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Blaze » 28 led 2007 11:38

Dík za vysvětlení ale s BIOSem zkušenosti nemám takže jak bych to měl vypnout? Jo a mohl sem to nějak zavinit já to že se to nepovedlo? :idea:

LojzaN
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Overclocking failed

Příspěvekod LojzaN » 05 úno 2007 12:51

Poridil jsem N4L-VM DH a Core Duo. Prave QFan je to proc jsem do toho sel, tj maximalne tiche PC na HTPC. Mam to pod Linuxem(SuSe10.2), supr, ale pouze do vypnuti. Rano prijdu, pustim a cerna obrazovka. Probehne detekce (ci spisteni) zarizeni - klavesnice, disk, DVD a nakonec mrtvo. Musim zmacknout RESET nebo vypnout PC. Jakmile zapnu objevi se hlaska Overclocking failed ...
Sestava : N4l-VM DB, IntelCoreDuo(2300Yonah), 2xKingstone667,1xPCI Skystar2,1xGeForce7300GS
Vsechny komponety spolehlive jedou v mem stolnim PC (Gigabyte i965+ICDuo)

Uživatelský avatar
Pic
Moderátor
Guru Level 13
Guru Level 13
Příspěvky: 23292
Registrován: září 06
Bydliště: Východní Čechy
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Pic » 05 úno 2007 13:52

ivonovak - nedávej dotaz již k dotazu jiného.Založ si nový! Jinak do Biosu se dostaneš stiskem klávesy "Delete" (raději několikrát po sobě) při spouštění PC. Tam najdi jak Ti radí Weslo a zakaž to (nastavit Disabled).
Přečti si pravidla tohoto fóra! Přečetl jsi si nejprve manuál? Piš tak, abychom Ti rozuměli! Na SZ neodpovídám na požadavky řešení Vašich problémů s PC!
Nic není dokonalé, ani člověk!


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 56 hostů