WDM drivers

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

pho3nix'izZED
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

WDM drivers

Příspěvekod pho3nix'izZED » 29 pro 2006 15:41

dobrý den, rád bych se s Vámi poradil kvůli jednomu problému. k vánocům jsem dostal graficku Gigabyte GF 7600 GS, tu do AGP slotu a ihned si ji dal do pocitace po instalace normalnich zobrazovacich a WDM driveru se mi ale zacat pri prehravani videi, zvuku, dokonce i pri hrach sekat zvuk i obraz, ale ne ze by pc nestihal, ale proste jako kdyby obe grafika se zvukem nebyly nejak sehrane. ve zvukovce ale problem nemuze byt, mam SB Live! Value se kterou jsem dosud nemel problemy a tak bych se chtel zeptat co s tim, tedy spise jak nainstalovat ty WDM drivery, protoze kdyz je nainstaluju z cd, po restartu mi to zahlasi windows jako novy hw a po svem si je nainstaluji ze stejneho umisteni a po uspesnem dokonceni instalace mi to napise ze hardware nelze spustit. predem diky moc vsem za pomoc a hodne stesti do novyho roku!!

Reklama
Luboš
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2038
Registrován: květen 05
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luboš » 29 pro 2006 16:10

Při detekci nového hardwaru si přeci můžeš nastavit odkud se má ovladač nainstalovat. Asi si to jenom odklepnul a nedíval se na možnosti, že jo?
Potřebujete jinou pomoc při řešení problému ve Windows 10? Stáhněte si soubor Win10-finty.

pho3nix'izZED
nováček
Příspěvky: 2
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

re

Příspěvekod pho3nix'izZED » 29 pro 2006 19:11

ty to nechapes s tim neni problem, mam drivery nainstalovane ze spravnyho umisteni, jenom mi to hlasi ze neprosly tim testem windows a nedostali nejaky logo, takze se spis windows s tim driverem nedokazi domluvit

Uživatelský avatar
El Diablo
Moderátor
Elite Level 11.5
Elite Level 11.5
Příspěvky: 14099
Registrován: červen 06
Bydliště: In Hell
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod El Diablo » 30 pro 2006 00:40

Tak si stáhni WHQL drivery z netu... http://www.svethardware.cz/support-deta ... DF004B7E01
RTFM!!! UBCD - Ultimate Boot CD Zkusili jste to vypnout a zapnout? Aneb z PIO do DMA a zpět... :) * Jak provést Clear CMOS
Kdo se moc ptá, málo googlí. Doporučený freeware

i5 3570K, ASRock Z77 Extreme, 16GB Corsair, 120GB SSD Kingston +2TB Samsung, Gigabyte Radeon HD7870, Sharkoon ReX8VE, XL-747H


Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 13 hostů