tv zvuk nefunguje

Zvukové karty, síťové karty, grafické karty, modemy…

Moderátoři: Pic, Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

zvukař.
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Benešov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

tv zvuk nefunguje

Příspěvekod zvukař. » 12 pro 2006 10:18

prosím o radu zvuk u PC je v pohodě,ale když zapnu TV tak nejde zvuk naladí to programy,ale zvuk nic vše je dobře nastavené.Před tím jsem měl viry,ale už jsou pryč-nevím co stím.TV kartu mám ASUS

Reklama
Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 12 pro 2006 10:30

Jsi si opravdu jistý, že máš vše dobře nastavené? :wink: Jako správný zvukař bys měl vědět, že základem dobrého zvuku, jsou dobré kabely. Máš propojené audio OUT z TV-karty do audio IN na zvukovce? Pokud ano. Máš zvukovku nastavenou na režim 5.1, nebo stereo? Máš dobře nastavenou TV normu?
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

zvukař.
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Benešov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod zvukař. » 12 pro 2006 12:51

karlos píše:Jsi si opravdu jistý, že máš vše dobře nastavené? :wink: Jako správný zvukař bys měl vědět, že základem dobrého zvuku, jsou dobré kabely. Máš propojené audio OUT z TV-karty do audio IN na zvukovce? Pokud ano. Máš zvukovku nastavenou na režim 5.1, nebo stereo? Máš dobře nastavenou TV normu?
Ano mám už jsem vše vyřešil,ale nastal mi další problém !zmyzela mi ikona v počítači cd-Rom a nemohu to nalézt a tím pádem mi nejde spustit cd ani DVD. mohu poprosit o radu? děkuji

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 12 pro 2006 13:08

Kde byl problém? Je dost možné, že někdy v budoucnu bude někdo řešit stejný problém, použije vyhledávání, zaraduje se, že už to tu bylo a .... nic. V podstatě je to pak podobné, jako když se budeš milovat s krásnou dívkou a ona chvilku před vyvrcholením odejde (zažil jsem a já debil jí ani nepřerazil sanici :lol: ).
Jak se ti ztratila ikona? Třeba ani v průzkumníku není? Prostě jen harddisk a konec?
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)

zvukař.
nováček
Příspěvky: 3
Registrován: prosinec 06
Bydliště: Benešov
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod zvukař. » 12 pro 2006 20:19

karlos píše:Kde byl problém? Je dost možné, že někdy v budoucnu bude někdo řešit stejný problém, použije vyhledávání, zaraduje se, že už to tu bylo a .... nic. V podstatě je to pak podobné, jako když se budeš milovat s krásnou dívkou a ona chvilku před vyvrcholením odejde (zažil jsem a já debil jí ani nepřerazil sanici :lol: ).
Jak se ti ztratila ikona? Třeba ani v průzkumníku není? Prostě jen harddisk a konec?
Problém byl asi tak trošku ve mě,ale asi v hardisku taky,ale po určitých krocích v obnovení systému jsem musel vše přeinstalovat a s ikonou to bylo samé skrátka eror celý windows a tudíž následovala přeinstalace a to byl trošku problém jelikož jsem jeden z těch co mají trošku odlišný softwar (neoriginální),ale díky za odpověď


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Nejde zvuk
    od karlikar » 07 pro 2023 08:05 » v Windows 11, 10, 8...
    3
    1563
    od Roman Tyčka Zobrazit poslední příspěvek
    08 pro 2023 21:42
  • Zpožděný zvuk
    od HarryS21 » 16 kvě 2023 18:25 » v Problémy s hardwarem
    12
    1801
    od HarryS21 Zobrazit poslední příspěvek
    17 kvě 2023 09:46
  • Nefunguje klavesnica
    od Ivikivi » 25 pro 2023 07:54 » v Problémy s hardwarem
    2
    706
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    25 pro 2023 10:15
  • Outlook app nefunguje
    od WangJason97 » 31 srp 2023 11:19 » v Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení
    0
    1938
    od WangJason97 Zobrazit poslední příspěvek
    31 srp 2023 11:19
  • Ethernet nefunguje
    od CowanCZ » 03 bře 2024 12:11 » v Internet a internetové prohlížeče
    10
    1587
    od xCloudGirl Zobrazit poslední příspěvek
    05 bře 2024 17:40

Zpět na “Problémy s hardwarem”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů