Huawei Y3 II

Vše o vašich mobilních zařízeních…

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior, HW spec team

Xiaomi.jo.Xiaomi
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: prosinec 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Huawei Y3 II

Příspěvekod Xiaomi.jo.Xiaomi » 18 pro 2019 21:29

Zdravím,
mám menší problém flashnout ROM, v programu SP FLASH TOOL vše nastavím, mobil připravím (třeba podle navodu na youtube - že vyndám baterii spustím FLASH a připojím usb kablem k pc + držím tlačítko které prý mám držet) tady je ale ten problem že se nic neděje.. vyzkoušeno už všelijak a pořád nic.. jakoby tel nereagoval na ten program flash tool.. prostě to nejde a nechápu proč..
Problém je i když dam ROMKU na SD, tam je zase problém ten, že to ukazuje buď chybu, kde je psáno slovo CORRUPTED (a to je ROM prý OFFICIALNÍ) a nebo to píše chybu, že je ROM poškozena.. vyzkoušeno na všech OFFICIALNÍCH ROMKACH ktere se dají stahnout..
Proto se obracím na vás, stím, jestli někdo neví kde je problém..

Reklama
Xiaomi.jo.Xiaomi
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: prosinec 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Huawei Y3 II

Příspěvekod Xiaomi.jo.Xiaomi » 21 pro 2019 18:37

To tady nikdo nevím čím by to mohlo být, nebo kašlete na to protože se jedná o Huawei y3 ii ?
to je mi pc help teda

dvorakj
Master Level 7
Master Level 7
Příspěvky: 4834
Registrován: březen 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Huawei Y3 II

Příspěvekod dvorakj » 21 pro 2019 19:23

presne tak. jedna se o smejd, navic tim neziskas vubec nic, max tak ztratis zaruku.
je to pc-help forum, pc=personal computer

Xiaomi.jo.Xiaomi
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: prosinec 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Huawei Y3 II

Příspěvekod Xiaomi.jo.Xiaomi » 21 pro 2019 19:46

A co jako že se jedná o šmejd? takže se člověk domuuže pomoci, jen pokud má nejnovější mobilek jo? nechápu..
iphone 11 bude za cca 10 let taky šmejd takže tak.. :-D :-D

Uživatelský avatar
Peťa
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2115
Registrován: duben 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Huawei Y3 II

Příspěvekod Peťa » 21 pro 2019 21:45

Zkus se raději obrátit na výrobce toho zařízení třeba prostřednictvím webu huafan.cz, ať ti s tím pomůže, pokud nahráváš oficiální ROMky.
Ale i podle mého názoru s tímto telefonem jen ztrácíš svůj čas a je těžké chtít po někom, aby ho za tebe ztrácel taky zjišťováním, kde je problém, když každý, kdo se v tom trochu vyzná, tak ví, že ten telefon je už dnes na nic s jakoukoliv ROM.
Za pár tisíc dnes koupíš slušné zařízení na kterým už má význam se učit flashovat ROMky a dělat si SW úpravy, pokud to bereš studijně.

Xiaomi.jo.Xiaomi
nováček
Příspěvky: 15
Registrován: prosinec 19
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Huawei Y3 II

Příspěvekod Xiaomi.jo.Xiaomi » 21 pro 2019 23:38

Tak jako nevím jestli ty stažené ROMKY jsou opravdu officiální, protože co si budeme povídat, je jednoduché napsat že jde o officiální ROM i když třeba není.. Ale všechny co jsem sehnal prostě nejdou, na SD mi to pořád píše nějaký problém, (Buďto že je ROM poškozená nebo mi to napíše chybu kde je slovo CORUPTTED).. No a na Flash tool mobil prostě nereaguje i když jsou instalované drivery.. Jinak tento mobil je jen na zkušební účely, na normální používání mám Xiaomi MI 9T ..
Jen jsem prostě myslel, že třeba někdo bude vědět co má ten Huawei za problém.. Protože mi to nepříjde moc normální aby mobil nešel flashnout..


Zpět na “Mobily, tablety a jiná přenosná zařízení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 4 hosti