platy v IT ?? Vyřešeno

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
george
Level 3
Level 3
Příspěvky: 429
Registrován: květen 08
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: platy v IT ??

Příspěvekod george » 12 zář 2008 21:13

Vzdělání je to, co zůstane, jestliže zapomeneme všechno naučené. Životní praxe je vyšší stupeň vzdělání.
S přáním úspěchu pro Tomina
Myslím, že by to bylo dobré řešit...ne jen psaním s moderátory. Víme přece své a jak to chodí...

Reklama
Uživatelský avatar
Tomina
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2690
Registrován: březen 08
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: platy v IT ??

Příspěvekod Tomina » 13 zář 2008 10:39

Je to pravda, asi bych se měl připravit na co nejvíce věcí a až pak v praxi uvidím, co opravdu využiji, jinak je fakt, že vzdělání člověku zůstane..je důležité se neustále vzdělávat, a v oboru IT je nutností. Děkuji vám všem za názory, moc jste mi tím pomohli..doufám, že se tak někdo nechá inspirovat, kdo třeba také neví, čím chce vlastně býti..

Pepicek
nováček
Příspěvky: 5
Registrován: prosinec 17
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: platy v IT ??

Příspěvekod Pepicek » 02 úno 2020 20:17

Naše firma nabízí myslím si na Prahu slušné peníze, ale i tak máme problém obsadit všechna místa, spíše tedy skrz nekvalifikovanost.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: platy v IT ??

Příspěvekod mmmartin » 02 úno 2020 22:57

Pepíčku, člověk, který se ptal před dvanácti lety, už má dnes zřejmě ůůůplně jiné starosti. ;)
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

Daniellaba
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: únor 20
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: platy v IT ??  Vyřešeno

Příspěvekod Daniellaba » 04 úno 2020 14:10

Je to trochu problém dnešní doby, kdy vychází strašně moc lidí ze školy, a skoro nic neumí. Já jsem dostudoval před 14 lety, kdy jsem po škole něco uměl, ale v tomto odvětví se člověk musí vzdělávat neustále. Přes 8 lety jsem založil IT firmu, a poznal jsem, že než najdete opravdu kvalifikovaného zaměstnance, tak to může trvat klidně i několik let.


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 2 hosti