Dotazník o pohledu na povolání

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Amira
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: květen 23
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Dotazník o pohledu na povolání

Příspěvekod Amira » 01 kvě 2023 19:27

Zdravím,

chtěla bych poprosit o vyplnění dotazníku ohledně postoje na povolání před vs po nástupu na pracovní pozici. Chybí mi (nejen) mužské odpovědi a doufala jsem, že zde můžu nalézt vhodné respondenty. Dotazník je krátký a každá odpověď mi pomůže.

Děkuji moc!

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIp ... sp=sf_link

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dotazník o pohledu na povolání

Příspěvekod mmmartin » 02 kvě 2023 17:29

Amira píše:Zdravím, chtěla bych poprosit o vyplnění dotazníku ohledně postoje na povolání před vs po nástupu na pracovní pozici.


Nic ve zlém, ale celá řada otázek se ptá stejně zmatenými formulacemi, jako základní zadání. Přitom jedno ze základních pravidel při sestavování dotazníku říká, že kvalita získaných dat je přímo úměrná péči, která byla věnovaná formulaci otázek. ;)

Doufám, že získané výsledky nebudou aplikovány při reformě našeho už tak dost zkoušeného hospodářství.
ASUS Prime Z390-P / Hexa Core Intel core i5 Coffee Lake-S / Gigabyte GeForce GTX 650 Ti / FORTRON BlueStorm Bronze 80PLUS / W 11

petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53626
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Dotazník o pohledu na povolání

Příspěvekod petr22 » 05 kvě 2023 09:08

Anonymni dotaznik, ktery ale vyzaduje prihlaseni pomoci Google uctu.....


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 33 hostů