Paypal - zrušení účtu

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Marfi6
Level 1.5
Level 1.5
Příspěvky: 107
Registrován: leden 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Paypal - zrušení účtu

Příspěvekod Marfi6 » 14 říj 2020 17:19

Zdravím, před 12lety jsem si zřídil účet na paypal, problém je v tom, že se do něj nemůžu přihlásit.
Telefonní číslo pro obnovu hesla není možné, město narození a město narození otce neodpovídá a nevím proč a jediné co mám funkční je email a pro obnovu hesla to prostě nestačí, musí se zvolit ještě další varianta = neřešitelný problém s přihlášení.

Bohužel služba jako paypal nemá žádnou jinou možnost jak se na paypal účet dostat, takže ho ani nemůžu zrušit a nic prostě nejde. Pokud chci kontaktovat podporu, musím se přihlásit. Nechápu, proč neaktivní účty prostě nezruší. Pokud vím tak žádnou kartu ani transakci jsem tam nakonec nikdy nedělal.
Zajímalo by měl, jestli si to jako budou odečítat do mínusu a každý rok 300Kč, to by mě zajímalo, jak to budou vymáhat, když je na účtu 0.
Takže pak bude prvních -300Kč, pak naskočí úrok 1000% a za 50let mi přijde email asi, že mám doplatit 10miliard za nepoužívaný účet??

Nemá někdo návod jak vymazat ten účet nebo nějaký email na který by se dalo napsat o smazání účtu?

Reklama
petr22
Guru Level 15
Guru Level 15
Příspěvky: 53632
Registrován: únor 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Online

Re: Paypal - zrušení účtu

Příspěvekod petr22 » 16 říj 2020 11:21

Kdyz jim zavolas na podporu, reknou co ?


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 22 hostů