MP3 přehrávač

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

MP3 přehrávač

Příspěvekod Charlie.v » 15 srp 2005 20:40

Ahoj,
odhodlal jsem se koupit si konečně MP3 přehrávač a po dlouhém zvažování jsem si vybral tenhle: http://www.cybex.cz/Produkt.aspx?Shortcut=ACH-ADVPL-512&Type=F&PrmaId=12
Co na něj říkáte? Je to dobrá volba? Díky za jakýkoliv názor
nic normálního mě nenapadlo

Reklama
miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 16 srp 2005 08:51

Heh, jezish ses zbláznil, ne??? :lol:
Ono za tuhle cenu pořádnej přehrávač s takovýmhle množstvím paměti jednoduše nepořídíš :wink: Očividně chceš šetřit, když to budeš brát jako flashdisk ze kterýho si občas pustíš nějakou tu MP3 proč ne, ale jako přehrávač bych si to nekoupil. Pochybuju že Acer dělá něco svýho (jistej si samozřejmě nejsem), ale spíš bych to odhadl na nějaký OEMko.
No zkrátím to :D. Taky už delší dobu uvažuju nad něčím podobným, mám sice v plánu 1GB paměť, ale kdybych byl donucenej šetřit a jít do 512 vybíral bych z něčeho takovýhleho:
iRIVER iFP-795
iRIVER iFP-895
MPIO FG100
Jak vidíš sou to výrobky za víc než dvakrát tolik než ten tvůj vysněnej. Já bych si byl ochotnej za jistý featurky připlatit. Takže po mně prosimtě nechtěj, abych ti doporučil stroj za dva litry s 512MB paměti :wink:

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 16 srp 2005 15:47

noo, chci to primárně jako flashdisk s tím, že si občas pustím MP3ku když náhodou někam pojedu, to máš pravdu.
Ale díval jsem se na ten první iRiver co tady uvádíš a nevidím moc vylepšení, za které bych si byl ochoten připlatit - dlouhá výdrž baterky, podpora více formátů, vestavěné hodiny a lepší ekvalizér...
Co ty na to? :smile:
nic normálního mě nenapadlo

miras
Tvůrce článků
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2159
Registrován: červenec 04
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod miras » 16 srp 2005 16:23

Měl sem discmana od iRiveru a ten zvuk to je fakt paráda. Třeba už proto. Další, dost podstatná věc: už si někdy kopíroval 512MB přes USB 1.1? Je to dost porod, nic pro netrpělivý :wink:. A tak všechno okolo. Podpora, sem tam novej firmware,... Je pravda že teď konkrétně bych si ty iRivery nekoupil, páč už mají nástupce který budou každou chvilku venku a na to bych si počkal :wink:. Záleží fakt co od toho chceš. Jestli vybíráš MP3, nebo flashku :wink:

Jak už sem říkal, nechtěj po mě abych ti řek že sis vybral dobře, to ze mě fakt nedostaneš :D

Uživatelský avatar
Charlie.v
Tvůrce článků
Level 3
Level 3
Příspěvky: 400
Registrován: únor 05
Bydliště: Praha - Kunratice
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Charlie.v » 16 srp 2005 17:13

ale dostanu :evil: :lol:
noo, uvidím, ještě popřemýšlím
nic normálního mě nenapadlo

Uživatelský avatar
mikel
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2298
Registrován: květen 05
Bydliště: Karviná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mikel » 24 srp 2005 08:33

Já osobně bych šel do iPodu od Apple a to hlavně kvůli příslušenství. Známý má 20GB verzi a když mi ho předváděl, tak jsem se "zamiloval". Nejvíc jsem čuměl, když do výstupu zapojil vysílač ve tvaru válečku (velikost jen o málo větší než tužková baterka) a pustil iPoda v autě. Na autorádiu naladil příslušnou frekvenci vysílače a poslouchali jsme songy přes autorádio. :o
To mě úplně dostalo. :lol:
Znáte pravidla?
Tipy a triky ve Windows XP
Návody: HijackThis, MWAV, CCleaner (THX to mijaja)
Problémy, které chcete vyřešit pište sem do fóra. Neposílejte je emailem ani po ICQ!

sivo.
nováček
Příspěvky: 25
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

iPod vedie

Příspěvekod sivo. » 28 dub 2006 18:20

mikel píše:Já osobně bych šel do iPodu od Apple a to hlavně kvůli příslušenství. Známý má 20GB verzi a když mi ho předváděl, tak jsem se "zamiloval". Nejvíc jsem čuměl, když do výstupu zapojil vysílač ve tvaru válečku (velikost jen o málo větší než tužková baterka) a pustil iPoda v autě. Na autorádiu naladil příslušnou frekvenci vysílače a poslouchali jsme songy přes autorádio. :o
To mě úplně dostalo. :lol:

Tak s tym uplne suhlasim, ja sam mam 30GB iPod 5G a nemozem si vynachvalit. na druhej strane som ale predtym pouzival SONY NW-E105 512MB a uplne mi to stacilo aj ked iPod je proste iPod a neda sa prekonat


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 7 hostů