Jak velcí hokejoví fanoušci jste??

Místo pro témata a příspěvky spadající MIMO počítačovou problematiku (tedy např. sport, zdraví, vtipy, škola...). Témata z této sekce se NEZOBRAZUJÍ v TOPxx na hlavní straně fóra.

Moderátoři: Mods_junior, Mods_senior

Jak moc fandíte hokeji??

Sleduji výkony naší reprezentace na MS.
2
20%
Sleduji i jiné zápasy na MS
4
40%
Hokeji moc nefandím.. ale vyřazovací boje na MS sleduji každý rok.
0
Žádná hlasování
Hokej mi moc neříká, ale když hrajeme finále, tak si to nikdy nenechám ujít.
2
20%
Kromě reprezentace chodím i na zápasy extraligy.
0
Žádná hlasování
Absolutně nechápu, jak může někdo hrát, nebo se dívat na hokej.. ztráta času..
1
10%
HOKEJ je pro mě vše.. NHL, EXTRALIGA, REPREZENTACE, NIŽŠí ligy, mám absolutní přehled...
1
10%
 
Celkem hlasů: 10

Uživatelský avatar
liborek
Level 5.5
Level 5.5
Příspěvky: 2703
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Kroměříž
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod liborek » 01 kvě 2007 09:37

Baron Prášil:Chtěl jsem jsem nabídnout zahradu já,ale je jak dlaň,tak jsem rád,že se našel někdo s většími latifundiemi :D Mimo protokol,snad mě tu za to neseřvou.že odbočuji.Pokud má někdo stejný světonázor tak může pomoci/ta druhá strana je slyšet dost/: http://www.prozakladnu.cz/. Ještě jednou sorry,že to sem dávám,ale nemůžu si pomoci. :oops:

Reklama
Uživatelský avatar
briza
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 269
Registrován: říjen 06
Bydliště: Praha,ale jinak jihocech jak poleno
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod briza » 01 kvě 2007 09:40

Verxes píše:
Baron Prášil píše:jsem velký fanoušek ledního hokeje. přes stodevadesát centimetrů :lol:

Týjó... tak to jseš ještě větší fanda než já.. Já na druhou stranu jsem docela malej fanoušek cca 178cm.. :D

Ale menší než já... 198cm/105kg :lol:

Jinak co se hokeje týče,tak ho mám celkem rád.Možná to bude tím,že jsem ho 15 let hrál,než jsem si upravil obě kolena do stavu hodného 70-ti letého staříka.Co se extraligy týče,tak mým favoritem jsou jednoznačně Budějce.Ač z Tábora,nedám na ně dopustit,protože mi kdysi dali šanci,abych si v několika zápasech na pár minut zkusil extraligu a to se nezapomíná :bigups: Samozřejmostí je,že sleduji výkony Tábora,ač jen po internetu.Inu,doma je doma.Pokud jde o NHL,mým favoritem je již řadu let Detroit.Odmala jsem obdivoval Steve Yzermana,tak je to vcelku logické.
No a repre je samostatná kapitola.Jakmile hrajeme,musím být doma sám a nerušen.Dost to prožívám a sousedi mě v době konání MS,nebo OH nezdraví :lol: Obzvlášť,když už se o něco hraje.To totiž chodím a celkem dost.Jenže co mám dělat že? :roll:
Chcete zažít teror?Pořiďte si JEZEVČÍKA!!!


Zpět na “Vše ostatní (Off topic)”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Majestic-12 [Bot] a 9 hostů