Prosím o radu proti spamu na webu Vyřešeno

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Jaaan
Level 1
Level 1
Příspěvky: 92
Registrován: leden 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Prosím o radu proti spamu na webu  Vyřešeno

Příspěvekod Jaaan » 09 kvě 2006 15:48

Ahoj, moc Vás prosím o pomoc proti spamu na webu. Mám udělaný web a na serveru mi nyní rozesílá z mojí domény spamy 1000-3000 a já nevím jak tomu zabránit. Ze serveru, kde mám hosting mi jejich robot vždy zablokuje stránky a nyní dokonce říkali, že bych se mohl dostat na spamovou listinu a to bych nechtěl. Vyhodil jsem ze stránek funkce mail, které jsem tam měl. Dvakrát to bylo na proměnnou z db a to jsem vyhodil a jednou to tam ještě mám, ale tam je moje emailová adresa natvrdo bez proměnné a tak si myslím, že to by nemělo vadit. Jenomže to bohužel nepomohlo a stále to prý posílá spam(říkali na hostingu). Knihu vzkazů mám jen do souboru, tak už nevím a jsem z toho docela špatný. Je možné ještě nějak rozesílat z mojeho webu spam bez funkce mail?? Můžou si třeba spustit stránku, která není na serveru a rozesílat spam?? MOC PROSÍM O RADU. Díky

Reklama
Uživatelský avatar
mijaja
Tvůrce článků
Level 6.5
Level 6.5
Příspěvky: 4136
Registrován: září 05
Bydliště: Zlín
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod mijaja » 09 kvě 2006 16:47

Mohu ti poradit jen jedno. Vytvoř si novou schránku třeba na Volném a nechej si přeposílat všechny emaily na Volný - ten ti přebere spam a projde všechno antivirem. Mě to takhle jede z Outloku na Volný.cz a z něj zase na Seznam.cz - a každý z nich filtruje a kontroluje a ve schránce Seznamu mám už jen tak 5 - 6 zpráv(dobrých) denně. Občas (1x za 14dní) se podívám do Volného a zkontroluju a zlikviduju pár tisíc zpráv několika kliknutími.

Jaaan
Level 1
Level 1
Příspěvky: 92
Registrován: leden 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jaaan » 09 kvě 2006 20:05

Asi jsem to špatně popsal a špatně se vyjádřil. Ty spamy to neposílá mě, ale rozesílá to z mých stránek z mé domény na různé adresy a vždy mě kvůli tomu provider respektive jejich robot vypne stránky a oni to po mém upozornění znovu nahodí, ale hrozí, že prý se dostanu na spamovou listinu a to bych samozřejmě nechtěl.
Nejhorší na tom je, že právě ani já nevím, kde mám tu díru hledat, protože stránky jsou dělány stylem http://www.domena.cz/index.php?paging=obrazky a tak jsou v podstate všechny stránky na webu. Je to tabulkama a ta střední tabulka se doplňuje podle odkazu např. a href=index.php?paging=obrazky. Jim to hlasí ,že je to rozesíláno z adresy http://www.domena.cz/index.php, protože je to vše přes index.php a tudíž nevím co konkrétního mám hledat. Nejdříve jsem myslel, že je to funkcí mail v php, která rozesílala email o registraci návštěvníkovi stránek a taky mě. Tak jsem to posílání návštěvníkovi úplně zrušil, ale bohužel to nepomohlo. Dělá to stále. Nejsem žádný profík a tak je možné, že tam chyby budou. Napadlo mne jestli to není jednoduchostí scriptu té střední tabulky zda se nedá tedy ona napadnout. A zde posílám kod.

<!-- ************************************ //-->

<?
if (!$paging) {
include "new.php";
}
if ($paging) {
include "$paging."."php";
}
if ($paging && $odkaz) {
include "$odkaz."."php";
}
if ($paging && $chybka == 1) {
include "chybka1.php";
}
if ($paging && $chybka == 2) {
include "chybka2.php";
}
?>

<!-- ***************************************** //-->
Prosím o rady, kde mám hledat problém. Dá se spam posílat pouze přes funkci mail nebo to lze i jinak?? Díky

Uživatelský avatar
karlos
Master Level 8
Master Level 8
Příspěvky: 6445
Registrován: květen 05
Bydliště: Domažlice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod karlos » 10 kvě 2006 14:01

Co na to jít obráceně? Spoj se se svými hostiteli a požádej je o spolupráci při odstranění té chyby. Když budeš působit dostatečně "nablble" a budeš mít kliku, že narazíš na dostatečne ješitného technika, tak si to odstraní sám. :lol:
Co nejde silou, jde ještě větší silou... :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Prosím o PROFESIONÁLNÍ radu - nastavení Biosu !
    od Jarda_For » 26 úno 2024 19:10 » v Taktování a další úpravy PC
    3
    913
    od pcmaker Zobrazit poslední příspěvek
    27 úno 2024 18:35
  • Prosím o radu se stavbou nového herního PC
    od Martinusy » 09 úno 2024 13:28 » v Rady s výběrem hw a sestavením PC
    10
    748
    od Vlada47 Zobrazit poslední příspěvek
    09 úno 2024 16:28
  • Synology NAS přechod na nové PC*-prosím o radu!!
    od Ketty02 » 07 dub 2024 18:01 » v Sítě - hardware
    4
    349
    od Ketty02 Zobrazit poslední příspěvek
    07 dub 2024 18:34
  • chyba na webu
    od teichmann.ondrej » 04 zář 2023 15:45 » v Programování a tvorba webu
    1
    1947
    od petr22 Zobrazit poslední příspěvek
    04 zář 2023 16:09
  • Jak silné VPS na provoz webů?
    od hufi2301 » 18 kvě 2023 10:23 » v Sítě - hardware
    0
    888
    od hufi2301 Zobrazit poslední příspěvek
    18 kvě 2023 10:23

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host