Sdílená databáze na webu pro 70 lidí

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
Darth Vader
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 887
Registrován: září 11
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Sdílená databáze na webu pro 70 lidí

Příspěvekod Darth Vader » 14 lis 2023 21:47

Ahoj přátelé,

Pustil jsem se do projektu a tvrdě jsem narazil :idea:

Potřeboval bych vytvořit něco jako databázi, kdy každá položka obsahuje několik informací a pár fotek (více méně dotazník s fotkami).

Databáze by měla být neveřejná, hostovaná na firemním serveru, nebo na OneDrive.

Databáze bude sdílená mezi 70 lidmi, kdy každý může vkládat neomezené množství položek. Všichni by měli možnost náhledu všech položek.

Položky v cca 10 kategoriích, cca 10 krátkých textových údajů + kolem 5 fotek.

Přidání položky by mělo být jednoduché a rychlé.

Ideální by byla možnost ještě snadného vygenerování a odeslání emailu s PDF obsahujícím detaily dané položky v příloze.

Vytvořil jsem zatím MS Formulář na sběr informací a fotek od kolegů, a přes Power Automate je ukládâm do složek.

Kde jsem ale v háji je vytvoření nějakého centrálního bodu (webovky) kam by se vše nahrávalo.

Vše by mělo běžet v rámci Microsoft 365, případně "bezpečných" nástrojů jako WordPress atd.

Nemáte někdo zkušenosti s něčím podobným? V tomhle bodě se nebráním ani spolupráci za úplatu.
„Vždycky než něco udělám, ptám se sám sebe: Udělal by tohle idiot? A když ano, nedělám to.” -Dwight Schrute
__It's time to #switch!__ |

Reklama
kubasCZ
Level 2
Level 2
Příspěvky: 197
Registrován: leden 20
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Re: Sdílená databáze na webu pro 70 lidí

Příspěvekod kubasCZ » 15 lis 2023 07:00

Rozpočet?

Backend přesně popisuje to, v čem je dobrý Airtable, Frontend bych pak řešil přes miniExtensions, případně něco jako Softr (a pokud mluvíš o korporátu, kde 70x20 EUR/měsíc nehraje roli, můžeš to samozřejmě celý zvládnout v AT).
Tady fyi co v něm děláme my, snad odkaz na blog nevadí - https://www.lifehacky.cz/jak-si-ochocit ... tvi-druhe/
MacBook Pro 14" 2021
RaspberryPi 3B + Conbee II + Philips Hue + IKEA Tradfri + Home Assistant
Synology DS213j
Průša Mini

IoT je závislost :-)


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 24 hostů