Responsivní tabulka

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Montes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 644
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Responsivní tabulka

Příspěvekod Montes » 27 bře 2021 12:34

Zdravím, měl bych zase jednu prosbu o radu od někoho víc zkušeného.. Zde jsem pracně nakrmil tabulku.
Zkusil jsem několik návodu ale žádnej z nich moc nefungoval. Potřeboval bych, aby byla tabulka responsivní tím stylem, že by zachovávala svůj tvar a nijak se to nelámalo pod sebe. Přirovnál bych to asi něco jako obrázek. Ten taky mění jenom velikost X*Y a zachovává svůj tvar, když se to dobře nastaví. Něco podobného bych potřeboval poradit s tabulkou.

Děkuji moc
https://natus.cz/tabulka/

Reklama
Uživatelský avatar
Arha
Level 4.5
Level 4.5
Příspěvky: 1825
Registrován: červen 11
Bydliště: Dačice
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Responsivní tabulka

Příspěvekod Arha » 27 bře 2021 12:48

Ahoj, pošleš prosím obrázek, co tím myslíš? Resp. jak chceš, aby to vypadalo na menších displayích? Momentálně to máš tak, jak většina, na menších displayích se dá tabulka posouvat.
I skladník ve šroubárně si může psát vlastní SQL příkazy.

Montes
Level 3
Level 3
Příspěvky: 644
Registrován: prosinec 12
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Responsivní tabulka

Příspěvekod Montes » 27 bře 2021 13:58

Čau čau, ten obrázek byl asi špatnej příklad.. Našel jsem asi lepší příklad.
Obrázek

Potřeboval bych aby ta tabulka byla vidět celá na všech zařízeních a uživatel si to pak přiblížil, dle potřeby. Což bude z 90% stejně na telefonech/tabletech :)

Dodatečně přidáno po 2 hodinách 43 minutách 14 vteřinách:
Teď ještě zápasím s barvama. Poradil by jsi mi jak udělat u toho prvního sloupce aby od pH9 až do pH 8,5 byla barva1 a od pH8,5 až dolu byla jiná barva prosím?


Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti