aktivace služeb u webhostingu trvá dlouho

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: aktivace služeb u webhostingu trvá dlouho

Příspěvekod vlazy » 14 dub 2020 14:42

Já vím pouze o jednom velkém výpadku u WEDOSu před několika léty kdy jim to nefungovalo asi 2 dny. Tenkrát se za to omluvil jeden s majitelů firmy, že to způsobil tím, že zapomněl včas prodloužit nějakou důležitou doménu a nabízela se za to i nějaká kompenzace. Jinak ty případné drobné výpadky nijak nesleduji, protože tam nemám nic až tak důležitého aby mi to vadilo nebo nadělalo nějakou škodu. Ono nic není tak ideální aby se za žádných okolnosti nemohlo pokazit nebo nastat nějaké problémy. Pokud některý webhosting tvrdí, že zaručuje 100% spolehlivost bez jakýchkoliv výpadků tak to určitě není a nemůže být pravda. U webhostingů si myslím, že záleží především jak často mívají výpadky, jak rychle je jsou schopni vyřešit a jak se k tomu staví. Rozhodně bych to nehodnotil podle ceny webhostingu. Myslím si, že WEDOS se snaží případné problémy a výpadky řešit docela rychle a staví se k tomu čestně a solidně, což o některých jiných webhostingách asi nejde tvrdit. Ono někteří lidi dokážou nadělat hodně křiku i kvůli nějakému drobnému problému a hned vyhrožovat odchodem jinam ke konkurenci i když ví, že to jinam nemusí být o nic víc lepší a někteří nakonec stejně zůstávají.

Reklama
Uživatelský avatar
CZechBoY
Master Level 9.5
Master Level 9.5
Příspěvky: 8813
Registrován: srpen 08
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Re: aktivace služeb u webhostingu trvá dlouho

Příspěvekod CZechBoY » 14 dub 2020 23:34

jo, ja mluvim spis o tech relativne castych (vzdy kdyz tam potrebuju neco resit jednou za 1-2 mesice) kratsich par minutovych vypadcich
PHP, Nette, MySQL, C#, TypeScript, Python
IntelliJ Idea, Docker, Opera browser, Linux Mint
iPhone XS
Raspberry PI 3 (KODI, Raspbian)
XBox One S, PS 4, nVidia GeForce NOW

Uživatelský avatar
vlazy
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 673
Registrován: únor 16
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: aktivace služeb u webhostingu trvá dlouho

Příspěvekod vlazy » 15 dub 2020 01:25

Já jsem ještě za celou dobu co používám webhosting od WEDOSu na žáden výpadek nenatrefil kromě toho jednoho velkého. Tím samozřejmě netvrdím, že nějaké malé výpadky nemají. O některých možných výpadcích občas informuji dopředu když mají v plánu něco měnit, aktualizovat atp.. Mne WEDOS prozatím docela dobře vyhovuje a s jejími webhostingovými službami jsem spokojený.


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • Propagace služeb - jaké jsou nejlepší možnosti?
    od HelFix » 09 pro 2023 13:16 » v Komunikace na internetu
    1
    1918
    od pikaso.andreas Zobrazit poslední příspěvek
    09 pro 2023 22:15
  • Aktivace Windows po změně disku Příloha(y)
    od JanC » 15 říj 2023 20:32 » v Windows 11, 10, 8...
    24
    3984
    od JanC Zobrazit poslední příspěvek
    08 lis 2023 08:19

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 3 hosti