Wordpress plugin

Místo pro dotazy a rady ohledně programovacích jazyků (C++, C#, PHP, ASP, Javascript, VBS..) a tvorby webových stránek

Moderátor: Mods_senior

Maxweel
Level 1
Level 1
Příspěvky: 62
Registrován: listopad 18
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Wordpress plugin

Příspěvekod Maxweel » 08 led 2019 17:07

Všechny zdravím a moc prosím o radu, protože jsem bezradný a ani po dlouhém hledání se mi nedaří nalézt… Teď k tématu –
Hledám plugin, který by uměl:
-měl formulář, kde si nejlépe vlastní pole mohu vytvořit – stačí textová.
-následně odeslané data-informace z formuláře nechal ve wordpressu a já je také mohl případně editovat.
K čemu bude sloužit?
Potřebuji na web dát formulář, kde si potřebuji udělat vlastní pole pro zájmové kluby, které je na webu možné založit – zájemce o vytvoření klubu musí vypsat údaje jako adresu, osobní údaje o sobě, kontakt, počet členů v klubu atp. (proto vlastní pole), následně potřebuji mít tyto údaje ve WP, abych schválené a fungující zájmové kluby mohl vést na webu.
Schválené a fungující kluby se následně zobrazují na webu s údaji odeslanými ve formuláři.
Snad se chápeme, ještě rychlé shrnutí:
Zájemce o klub odešle formulář s údaji, údaje se uloží (nejlépe) ve WP a následně buď manuálně nebo nějakou alternativou vytvořím na webu klub, kde o něm budou informace – majitel, počet členů, adresa a další.
Najít takový plugin pro mě není jednoduché, ani nevím zda něco podobného existuje.. každopádně jakýkoliv tip na plugin nebo jinou alternativu vítám s otevřenou náručí a jakékoliv pomoci si moc vážím! Děkuji :-)

Reklama

Zpět na “Programování a tvorba webu”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 6 hostů