Rapidshare - jak stahovat bez přestávek

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

tatpare
nováček
Příspěvky: 8
Registrován: říjen 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

rapid

Příspěvekod tatpare » 26 říj 2006 20:09

Tomu u Rapidu říkájí šťastná hodinka,v té hodině stahuješ bez čekání.Asi je to jejich strategie,aby lidi vyzkoušeli jak jim to funguje a koupili si Premium Account. Musíš mít na ní štěstí.Jinak prostě musíš čekat.

Reklama
Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 27 říj 2006 01:41

Fakt se to obejít nedá. Existuje ale prográmek, do kterýho vložíš linky na RS a on pak stahuje sám. Tuším, že se jmenuje USDownloader. Jde o to, že umí rozpoznat a automaticky vloží znakový kód - nemusíš sedět u kompu a sledovat, kolik ještě zbývá. Jinak samozřejmě stahuje po hodinách (nebo jakej je nutnej interval - podle velikosti staženýho souboru), mimo happyhour. :wink: A mám pocit, že funguje i na jiných serverech. Zkoušel jsem ho asi před půl rokem a np - 600MB soubor byl za 6 hodin doma. :wink:

Uživatelský avatar
Jake
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1112
Registrován: listopad 04
Bydliště: Fox River
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Jake » 27 říj 2006 05:47

A nebo aspon momentalne pouzivat rapidshare.com protoze tam je to zatim vsechno bez omezeni =D
Obrázek

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 27 říj 2006 18:32

Jake píše:A nebo aspon momentalne pouzivat rapidshare.com protoze tam je to zatim vsechno bez omezeni =D

můžu jen potvrdit, před nedávnem jsem se udivil, jak to že stahuji z rapidu okamžitě bez čekání a pak jsem si všiml koncovky .com ( toto šlo pak rychle :smile: )
Jak na torrenty
Programy pro internetovou komunikaci
Problémy se řeší na fóru, na SZ nebudu reagovat

zamprogna
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline
Kontakt:

No Já mohu stahovat neomezeně

Příspěvekod zamprogna » 10 lis 2006 04:41

Rada je jednoduchá, vyzkoušejte různé ip adresy, Musíte to zkoušet a až zjistíte které jdou používat tak ji prostě jen změníte. Já to takto dělám a je to v poho stahuji nonstop jak ďas. :bigups:

Luke608
nováček
Příspěvky: 42
Registrován: listopad 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Luke608 » 10 lis 2006 17:38

Elusive píše:Fakt se to obejít nedá. Existuje ale prográmek, do kterýho vložíš linky na RS a on pak stahuje sám. Tuším, že se jmenuje USDownloader. Jde o to, že umí rozpoznat a automaticky vloží znakový kód - nemusíš sedět u kompu a sledovat, kolik ještě zbývá. Jinak samozřejmě stahuje po hodinách (nebo jakej je nutnej interval - podle velikosti staženýho souboru), mimo happyhour. :wink: A mám pocit, že funguje i na jiných serverech. Zkoušel jsem ho asi před půl rokem a np - 600MB soubor byl za 6 hodin doma. :wink:


jj já ho používám, a jsem s ním docela spokojen. I to čekání na další download netrvá dýl než 10 sekund, a navíc můžeš kdykoliv přestat stahovat, a znovu si to obnovit. Čekání na download ticket i u těch největších souborů tvá max. 30 sekund...

Uživatelský avatar
xalfons2
Level 3
Level 3
Příspěvky: 541
Registrován: prosinec 06
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod xalfons2 » 07 pro 2006 23:25

Na změnu proxy se dá taky kromě Hide IP použít program ProxySwitcher.

LuckyStrike19
Level 2.5
Level 2.5
Příspěvky: 297
Registrován: leden 07
Bydliště: Rohozná
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod LuckyStrike19 » 13 led 2007 08:21

Rapidshare je tak dokonalej že se obejít nedá

Uživatelský avatar
Elusive
Level 5
Level 5
Příspěvky: 2123
Registrován: srpen 06
Bydliště: Brno
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline
Kontakt:

Příspěvekod Elusive » 14 led 2007 09:29

Aktuálně je k dispozici nová verze USDownloaderu, která funguje. Ke stažení zde:
http://www.dimonius.ru/dusd.php
Je potřeba stáhnout Universal Share Downloader v 1.3.4 Beta 8 (4MB) a Open SSL Biblijotěky, který je nutno rozbalit do C:\Windows\System32. Fachá výborně. :wink:

ini808
Level 3.5
Level 3.5
Příspěvky: 815
Registrován: prosinec 05
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod ini808 » 14 led 2007 12:59

USD 1.3.4 beta 8 mi funguje a nic jsem nikam nerozbaloval.

Vinc
nováček
Příspěvky: 1
Registrován: leden 07
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Vinc » 14 led 2007 16:41

Tak to ja mam s rapidem jinej problem. Kdyz chci stahovat, vyckam danej cas, zadam kod, dam download a vyjede mi chyba ze to nejde a pravdepodobny duved je ze IP adresa neni moje. V tom ma asi pravdu, protoze sem na netu z noteboku pres wifi signal kterej si notebok sam nasel, sem proste pripojenej na net nekoho ciziho. Nekdo mi rikal at vypnu proxy, ale jestli je nastaveni proxy vypnuty tim ze mam prime pripojeni k siti, tak je vypli. Pri tom ale kdyz sem se chtel registrovat na jedno forum, psalo mi to ze se nemuzu registrovat kdyz mam zaplou proxy. Nerozumim, nevi nekdo reseni? Diky.

Skypys
Level 1
Level 1
Příspěvky: 53
Registrován: leden 07
Bydliště: WaLL mEzz.. (:
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Skypys » 23 led 2007 17:14

Radši čekat než platit prostě se s tim smiř :D já se smířil teda co jineho mi zbývalo :oops:


Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host