Vypalování hudebních CD

Místo pro všechny tipy na zajímavé prográmky a utilitky ke stažení

Moderátor: Mods_senior

ald
nováček
Příspěvky: 4
Registrován: leden 06
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Vypalování hudebních CD

Příspěvekod ald » 31 led 2006 16:55

Ahoj lidi, pořídil jsem si vypalovačku LG DVDRAM GSA 4167 B a to z toho důvodu, protože mám spoustu hudebních CD již vypálených od svých kamarádů. Z těchto hudebních CD jsem si chtěl udělat samostatné výběry.
Výběr písniček z CD provádím V NERU verze 7.0.0.0. V NERU zvolím hudební CD a připravený výběr pak vypálím.
A jaké je pak moje překvapení, vypálené CD sice hraje v mechanice počítače, ale tam kde ho nejvíc potřebuji a to je ve stolovém přehrávači CD Technics SL - PG580 A mi nehraje vypálený výběr ani jeden !!! CD vložené do mechaniky stolního přehravače se chová tak, že mi načte počet písniček i celkový čas, ale při spuštění se nespustí ani jedna písnička !!!
Všechny ostatní vypálené CD od kamarádů mi v pohodě a bez problémů hrajou (a není jich málo) !!!
Jsem hodně zklamán, protože to byl hlavní důvod proč jsem si vypalovačku pořizoval !!!

Umíte mi prosím s tímto problémem někdo poradit ???
Děkuji za odpověď ALD.

Reklama
Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 31 led 2006 17:01

Některé stolní přehrávače nadovedou přehrát CD, která nejsou po vypálení uzavřená. Není to náhodou tvůj případ?

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 31 led 2006 19:32

pokud by nezabrala rada od mmmartina, tak mě napadla ještě jedna věc, píšeš že výběr jednotlivých skladeb provádiš v neru a to podporuje několik druhu výstupních formátů, je třeba mít nastavený WAV

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 31 led 2006 20:09

Další možnost: některé stolní DVD přehrávače se nedovedou vypořádat s tím, když jsou vypálené skladby rozdělené do několika složek např podle interpretů, žánru a pod.

Uživatelský avatar
mmmartin
Moderátor
Elite Level 10
Elite Level 10
Příspěvky: 9504
Registrován: srpen 04
Bydliště: Praha
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod mmmartin » 31 led 2006 20:28

Všechny ostatní vypálené CD od kamarádů mi v pohodě a bez problémů hrajou (a není jich málo) !!!

A jak je to naopak? Zkusil jsi některé u tebe vypálené CD přehrát na jiném stolním přehrávači?

Uživatelský avatar
Jidhash
Tvůrce článků
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1392
Registrován: listopad 05
Bydliště: six feet under Ostrava
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod Jidhash » 31 led 2006 20:40

anebo zkus místo nera ( v tomhle mě vždy zklamalo ) použít jiný grabovací program, třeba audiograbber a neru ponechat jen to vypalování

Uživatelský avatar
Jupiters
Level 1
Level 1
Příspěvky: 87
Registrován: prosinec 05
Bydliště: Vysočina
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Příspěvekod Jupiters » 31 led 2006 21:23

Nebo, a to jsem nucen dělat já (moje domácí kino naprosto odmítá přehrát jakákoliv vypalovaná CD), si vypal pomocí nějakého programu muziku na DVD. :P
Já používám AUDIO DVD CREATOR - navíc to má tu výhodu (vždycky musíš hledat nějaké klady :lol: ), že na jedno DVD se mi vejde třeba kompletní diskografie kapely a nemusím tudíž tak často vyměňovat kotouče. Je to trochu "nouzové" řešení, ale zjistil jsem, že mi možná sedí víc, než kdyby to šlapalo s CD. :wink:

Uživatelský avatar
alias75
Level 4
Level 4
Příspěvky: 1173
Registrován: listopad 05
Bydliště: Liberec
Pohlaví: Nespecifikováno
Stav:
Offline

Příspěvekod alias75 » 01 úno 2006 06:34

Řekl bych že Jidash má pravdu měl jsem stejný problém a Audiograbber pomohl.Od té doby jedu ne něj a nebyl přehrávač že by mě to někdo vrátil.
Největší životní moudro je,vědět na koho se VYSRAT a před kým POSRAT .
_______________________________________
Když píšu bez diakritiky ta je to z:
G1 Android.Root. rom Canyogen 3.6.2 Theme HTC Hero 1.4.0; SonyEricsson XperiaX10; HTC Wilfire


  • Mohlo by vás zajímat
    Odpovědi
    Zobrazení
    Poslední příspěvek
  • vypalování mp3
    od zuzik » 05 črc 2023 22:07 » v Programy ke stažení
    12
    2919
    od mmmartin Zobrazit poslední příspěvek
    10 črc 2023 16:46

Zpět na “Programy ke stažení”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 8 hostů