Nejde spustit Správce úloh Vyřešeno

Sekce věnovaná virům a jiným škodlivým kódům, rovněž ale nástrojům, kterým se lze proti nim bránit…

Moderátoři: Mods_senior, Security team

-danda-
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod -danda- » 21 zář 2010 19:26

Ahoj,
po zapnutí Pc jsem zjistil ze mi nejde spustit Správce Úloh hlásilo mi to ze nemam dostatecný oprávnění ale přitom mám nastaveného Správce. Potom jsem si myslel že je to jen vypnuté tak sjem hledal na NETu jak zpět zapnout SÚ ale když už jsem našel nějaký navod tak mě to nechtělo pustit do Editoru registu ze zase nemam dostatecný oprávnění ale přitom mám už několik měsícu Správce. Mam v Pc Vir? Nebo delam nekde chybu ja ? :roll:

Děkuji za rady :dontgetit:

Reklama
raZeR
Level 1
Level 1
Příspěvky: 65
Registrován: duben 10
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod raZeR » 21 zář 2010 19:52

Zdarec měl sem ten samý problem... navod na opravu : start-hledat-Gpedit-spust ho
v Gpeditu : Pro správce ůloh : Konfigurace uživatele - šablony pro správu - systém - možnosti kláves. zkratky ctrl+alt+delete a tam je odebrat správce ůloh a dej není nakonfigurováno popř. zakazat ,je hotovo

pro RegEdit : Konfg.uzivatele -šablony pro správu -systém a dole je Zakázat přístup k nástrojům pro ůpravu registru rozklikni a dej neni nakonfigurováno popř. zakazat

pro příkazoví řádek (ktery nesel ani me zkus...) : nad tim regeditem je zakazat pristup k prikazovemu radku dej opet neni nakonfigurováno popř. zakazat a měl bys to mít complete a funkční :smile:

-danda-
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod -danda- » 21 zář 2010 20:04

Nevim co delam spatne ale nejak podle tvyho navodu mi to nejde zrealizovat :? ...
Musim jeste dodat ze amam Windows 7 Home Premium 64bit OEM

raZeR
Level 1
Level 1
Příspěvky: 65
Registrován: duben 10
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod raZeR » 21 zář 2010 20:07

mam windows 7 ultimate x64 takze bys to tam mel mit.. ,u čeho přesně si se zasekl??

-danda-
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod -danda- » 21 zář 2010 20:11

Uz u Gpedit :D ..

raZeR
Level 1
Level 1
Příspěvky: 65
Registrován: duben 10
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod raZeR » 21 zář 2010 20:19

dej start,jak je prohledat programy a soubory tak napis gpedit melo by ti to naiit , pokud ne tak jdi do pocitac/mistni disk /C: nebo /D: ... podle toho co mas pokud mas vic harddisku tak dej ten hlavni na kterym mas nainstalovany Windows a nahore v pravo je hledat v : tak tam dej gpedit , odentruj to a cekej az ti to najde .exe soubor gpedit (ikonka kladiva se slozkou) tak to pust.. potom uz postupuj podle navodu

-danda-
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod -danda- » 21 zář 2010 20:27


raZeR
Level 1
Level 1
Příspěvky: 65
Registrován: duben 10
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod raZeR » 21 zář 2010 20:33

jj super ten by měl fungovat taky, pust ho a postupuj podle navodu

-danda-
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod -danda- » 21 zář 2010 20:37

No vyběhla hláška že se nějakej modul nezdařil vytvořit viz foto http://img4.net/public/pview/37531/error.PNG

raZeR
Level 1
Level 1
Příspěvky: 65
Registrován: duben 10
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod raZeR » 21 zář 2010 20:44

hmm spustil jsi ten gpedit pod kterym je napsano umisteni ze je v /c:/system32 ?? je jich tam docela dost zkus ješště jiný měl by fungovat,zkus najit ten ,ktery když spustíš tak tam nesmi nahore byt LOCAL GROUP POLICI EDITOR ,ale EDITOR MÍSTNÍCH ZÁSAD A SKUPINY

-danda-
nováček
Příspěvky: 32
Registrován: březen 10
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod -danda- » 21 zář 2010 20:47

Klikal sjem na vsetsky a vsetsko hlasi stejnou chybu :/ ..

raZeR
Level 1
Level 1
Příspěvky: 65
Registrován: duben 10
Bydliště: Chomutov
Pohlaví: Muž
Stav:
Offline

Re: Nejde spustit Správce úloh

Příspěvekod raZeR » 21 zář 2010 20:55

aha tak to se ti omlouvám,ale už nevím možná ti poradí některý z odborníku na tomto foru , ted jsem četl různe diskuze a docetl jsem se neco v tom smyslu ze windows 7 home premium nepodporuje ten modul snap-in... :bomb: takže ještě sháním něakou náhradu za gpedit par napadu tu je neco vyzkouším a kdyžtak dám vědět ještě dnes ,ale nic neslibuji tak zatím a hodně štěstí s tím problémem :bigups:


Zpět na “Viry, antiviry, firewally…”

Kdo je online

Uživatelé prohlížející si toto fórum: Žádní registrovaní uživatelé a 1 host